Probiotiká: Spokojné bruško vášho bábätka

Rovnako ako dospelých, tak aj bábätká môžu trápiť problémy s trávením. Tie sa veľmi často prejavujú neutíšiteľným plačom, bolesťou bruška, nadúvaním, grckaním mlieka a celkovým nepokojom bábätka.

Plaču pri dojčenskej kolike sa všetci nastávajúci rodičia obávajú. Pozeráte sa na plačúce dieťa a neviete, ako mu pomôcť. Cítite sa celkom bezradní.  

Probiotiká od narodenia osídľujú pokožku, ústnu dutinu, aj črevá. Veľa mamičiek nedá dopustiť na probiotiká pre dojčatá v kvapkách.

SYMBIOSYS Bifibaby® má starostlivo vytvorené zloženie a obsahuje mikrobiálne kmene Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632. Tieto kmene sú chránené pred žalúdočnou kyselinou patentovanou metódou mikroenkapsulácie. Tieto dva bakteriálne kmene uznáva Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) ako bezpečné.

SYMBIOSYS® Bifibaby je výživový doplnok. Je navrhnutý tak, aby využíval nepreskúmaný potenciál čriev a pomáhal tak udržovať dobrý stav a pohodu v každom období života.
Neobsahuje lepok, laktózu ani alergény. 8ml fľaštička obsahuje 6,4 miliardy buniek B. breve kmeňov a pri odporúčanom dávkovaní 5 kvapiek raz denne vystačí presne na mesiac.

Pretože deťom chceme dať to najlepšie!

Subscribe

* indicates required
E-mail