Zdravotné následky po prekonaní Covid-19

Prekonali ste ochorenie spôsobené vírusom Covid-19 už pred niekoľkými mesiacmi, no stále pociťujete na sebe následky tohto ochorenia? Je najvyšší čas, aby ste sa vrátili späť do života, aký ste viedli predtým.

Zdravotné následky po Covid-19

Keďže ide o vírusové ochorenie, ktoré postihuje najmä pľúca, tak aj zdravotné následky súvisia prevažne s poškodením pľúc. Vírus Covid-19 totižto spôsobuje perzistujúce intersticiálne zápalové postihnutie pľúc, ale tiež sa môže objaviť aj multisystémový zápalový syndróm či už u dospelých alebo aj u detí. Samozrejme, ide o ochorenie, ktoré môže spôsobiť aj bežné longcovid symptómy, ale čo je horšie, tak aj trvalé poškodenie niektorých orgánov

Možnosť profylaxie a podpory liečby

Profylaxia v krátkosti predstavuje súbor činností alebo opatrení, ktoré chránia telo pred určitou chorobou. Súvisia teda s prevenciou vzniku nových ochorení. Najznámejším profylaktickým zdravotníckym krokom je očkovanie, ale tiež môže ísť aj o zdravotné prehliadky či rôzne diagnostické špecializované medicínske postupy. Po prekonaní ochorenia spôsobeného vírusom Covid-19 môžete podporiť svoje zdravie užívaním rôznych prémiových produktov, ktoré napríklad podporujú imunitu a regenerujú pľúcne tkanivá, čistia sliznicu od toxínov, dodávajú energiu pre bunky, pôsobia proti svalovej únave či vytvárajú dobré prostredie pre správny prenos kyslíka.

i4

Naštartujte svoje telo

Každý človek môže mať úplne iný priebeh ochorenia Covid-19. Niekto to nemusí ani spozorovať, no iný môže mať zdravotné problémy aj niekoľko mesiacov po tom, čo ochorenie spôsobené týmto vírusom prekoná. Preto je potrebné, aby ste svoje telo opäť naštartovali, aby fungovalo tak, ako predtým. Je dôležité, aby ste vytvorili v organizme vnútornú harmóniu, aby telo malo dostatok síl. Najlepším riešením je určite celotelová detoxikácia a doplnenie vitamínov, minerálov či nutričných látok.

Activ aloe Forte

Aloe vera je rastlina, ktorá sa využíva pri detoxikácii organizmu, a preto sa odporúča používať po prekonaní ochorenia Covid-19. Aloe vera obsahuje veľké množstvo nutričných látok, vitamínov, aminokyselín, enzýmov či rôznych biologických aktívnych látok. Táto skvelá rastlina sa nachádza aj vo výživovom doplnku Barny's Activ aloe Forte, ktorý je vhodné užívať na podporu imunitného systému, podporu regenerácie a hydratácie pokožky.

i7

Inocell Forte

Súčasťou tohto rastlinného výživového doplnku je patentovo chránená zmes zložená z inozitolu, inozitolhexafosfátu, iónov vápnika a horčíka s obsahom vitamínu C a stopového prvku selén. Inozitol sa prirodzene nachádza v obilninách, strukovinách, orechoch a semenách. Rovnako ako už spomenutý výživový doplnok, aj Barny's Inocell Forte prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

i2

Koenzým Q10 Dual

Koenzým Q10 je látka, ktorá sa nachádza v každej bunke či už živočíchov, ale aj ľudí. Táto látka sa vyskytuje prevažne v procesoch vytvárania energie pre všetky bunky, avšak od 20. roku života jeho produkcia klesá. Preto je potrebné ju pravidelne dopĺňať. Veľké množstvo koenzýmu Q10 je aj vo výživovom doplnku Koenzým Q10 Dual, ktorý má 2 fázy účinku, a to okamžitú vo forme mikročastíc alebo postupné uvoľňovanie, kedy ide o klasickú formu koenzýmu Q10. Tento výživový doplnok je vo forme mäkkých želatínových kapsúl s olejom pre vyššiu vstrebateľnosť a účinnosť.

i1

NovoFerrin

Proti svalovej únave a správnej krvotvorbe či prenosu kyslíka je potrebné užívať železo. Práve to prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Správny prenos kyslíka v tele tiež zníži pocit vyčerpania a únavy. Spolu s vitamínom D a vitamínom C prispievajú aj k fungovaniu imunitného systému. Takéto zastúpenie je aj vo výživovom doplnku NovoFerrin, ktoré je dobré užívať, ak ste prekonali ochorenie súvisiace s vírusom Covid-19. Výhodou doplnku je aj to, že obsahuje lipozomálne železo, ktoré zaisťuje až 5x vyššiu vstrebateľnosť než u iných formách železa. Tiež nedráždi tráviaci trakt a je bez železitej pachuti.

i3

Ak ste prekonali vírusové ochorenie Covid-19 a chcete sa vrátiť späť do bežného života, odporúčame užívať tieto výživové doplnky, samozrejme, až po konzultácií s lekárom alebo lekárnikom.

Subscribe

* indicates required
E-mail