Prežite komfortné leto s Tyndaflorom

Prežite komfortné leto s Tyndaflorom

Svrbenie,  pálenie, diskomfort, je nepríjemná a navyše o nej žiadna z nás veľmi nechce hovoriť. Reč je o nepríjemnom spoločníkovi- vaginálnej vulvovaginitíde. (vaginálna mykóza)

  Rozvoj a vznik tohto ochorenia závisí od obranných schopností ženy. pH pošvy býva kyslé a udržiava ho prítomnosť laktobacilov. Vaginálne pH je medzi 3,8 a 4,5 = kyslé pH
To je základná podmienka pre funkciu prirodzeného ochranného mechanizmu vagíny.
Fyziologická hodnota vaginálneho pH závisí od množstva kyseliny mliečnej. Ak dôjde k narušeniu tejto flóry, žena je náchylnejšia na premnoženie sa baktérií a vznik vaginálnej vulvovaginitídy.Príznaky sa môžu líšiť na základe odlišných typov vulvovaginitíd. Typickým prejavom zápalov vulvy a pošvy však býva takzvaný vulvovaginálny diskomfort, ktorý má niekoľko charakteristických prejavov ako je začervenanie vulvy a pošvovej steny, výtok z pošvy, svrbenie, pálenie, či zápal.

Pri liečbe vulvovaginitíd je dôležité dodržiavať hygienické zásady a zdravú životosprávu, odporúča sa používať preparáty na obnovenie pôvodnej mikroflóry a zlepšenie imunity. TYNDAFLOR je vhodný na podpornú liečbu príznakov spojených s vulvovaginitídou akéhokoľvek pôvodu, vrátane HPV (ľudský papilomavírus).

Tyndaflor vaginálne čapíky

  • Chráni vaginálnu sliznicu,
  • yytvára prostredie, ktoré zabraňuje množeniu patogénnych mikroorganizmov,
  • zároveň upokojuje, zmierňuje svrbenie,
  • upravuje vaginálne pH.

Kedy je vhodné použiť Tyndaflor čapíky?

Vhodné na podpornú liečbu príznakov vulvovaginitídy akéhokoľvek pôvodu jako sú :bakteriálna vaginóza, vaginálna kandidóza, trichomonádová vulvovaginitida, virusové ochorenia (herpes vírus HSV typu 1a2), infekcia ľudským papilomavírusom (HPV).

Tyndaflor vaginálny výplach

  • Chráni vaginálnu sliznicu,
  • vytvára prostredie zabraňujúce množeniu patogénnych mikroorganizmov,
  • zároveň upokojuje, zmierňuje svrbenie,
  • upravuje vaginálne pH.

Kedy je vhodné použiť Tyndaflor výplach?

vhodný na podpornú liečbu príznakov vulvovaginitídy akéhokoľvek pôvodu ako sú: bakteriálna vaginóza, vaginálna kandidóza, trichomonádová vulvovaginitída, vírusové ochorenia (herpes virus HSV typu 1a2), infekcia ľudským papilomavírusom (HPV).

Subscribe

* indicates required
E-mail