VYSKÚŠAJTE NAJNOVŠIE INOVÁCIE OD VICHY

AKO DARČEK K NÁKUPU NAD 27 €* DOSTANETE TERAZ TAŠTIČKU PLNÚ INOVÁCIÍ Z OBLASTI FRANCÚZSKYCH VULKÁNOV

Ponuka všetkých VICHY produktov

vichy_darček_k_nákupu_ilieky_com

Teraz máte jedinečnú šancu vyskúšať kompletnú rutinu od Vichy plnú inovácií! Ako 1. krok použite ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster pre hydratáciu, posilnenie a vyplnenie pleti. Následne aplikujte v závislosti na dennej dobe denný alebo nočný krém.

Každá z taštičiek obsahuje okrem Minéral 89 Hyaluron-Boosteru a vzorky make-upu Minéralblend tiež jednu z posledných inovácií značky Vichy: 


- Liftactiv Collagen Specialist: Krém proti vráskam a strate kolagénu v pleti inšpirovaný trendom neinvazívnych estetických zákrokov. Pomáha pleti stimulovať prirodzenú tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Účinné zloženie obsahuje peptidy proti starnutiu pleti a vitamín C proti pigmentácii.
- Neovadiol Phytosculpt: Krém na krk a tvár zameraný na pokles hustoty pleti a ochabovanie kontúr, ku ktorému dochádza v období menopauzy. Vďaka účinnému zloženiu obohatenému o fytosteroly a Proxylane pomáha tento krém zvýšiť pevnosť pleti, kontúry pôsobia viac vyrysovane a zdajú sa remodelované.
- Slow Âge nočný krém: Prírodne zafarbený gélový krém, ktorý sa ľahko vstrebáva do pokožky, s obsahom antioxidačných aktívnych látok proti starnutiu pleti: resveratrol a baicalín. Počas noci pleť vyhladzuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky.

Taštičku môžete voliť podľa potrieb Vašej pleti:
· LIFTACTIV – Vrásky, strata kolagénu v pleti, strata pevnosti a nejednotný odtieň pleti.
· NEOVADIOL – Vrásky na krku a ochabnuté kontúry tváre.
· SLOW ÂGE – Prvé prejavy starnutia pleti.

Subscribe

* indicates required
E-mail