Traja pomocníci pre lepšie zdravie – ženšen, ginko biloba a magnézium

Ako ešte viac podporiť zdravý životný štýl? Konzumácia zdravej stravy niekedy nepostačuje a isté vitamíny a minerály musíme telu dodať vo forme výživových doplnkov. Našťastie poznáme produkt, ktorý sa vám postará o more zdravia, a to iba vďaka jedinej dávke denne. Obsahuje tri cenné zložky.

1.     Všeliek ženšen

zensen

Prečo ste si doteraz prítomnosť ženšenu vo výživových doplnkoch vôbec nevšímali? Určite len z toho dôvodu, že ste nevedeli o jeho blahodarných účinkoch na zdravie, o ktorých sa vie už niekoľko tisícok rokov. Má protizápalové a antialergické účinky a zaiste vás poteší, že pôsobí aj ako silný antioxidant. V západnej medicíne sa ženšen využíva ako liek na všetko.

Ste často chorí? Rastlina plná vitamínov, silíc, peptidov a aminokyselín vám pomôže postaviť sa proti vírusom v plnej sile, no okrem telesného zdravia vám upevní aj to duševné. Konzumáciou ženšenu odoženiete zo života stres a psychické vyčerpanie, ale i bežné obavy či depresie. Ideálne podmienky na pokojný spánok! Ženšen je schopný zaúčinkovať pri rôznych zdravotných ťažkostiach, ako sú srdcové a hormonálne poruchy či vysoká hladina cukru a tuku v krvi. Vedeli ste, že mnohé páry sa k ženšenu utiekajú, keď sa im nedarí splodiť potomka? Vynikajúco totiž podporí funkciu pohlavných orgánov a rieši problémy s impotenciou.

2.     Afrodiziakum ginko biloba

ginko-biloba

A pri potencii ešte chvíľu ostaneme, pretože ďalšia obľúbená liečivá rastlinka nám sľubuje vynikajúce prekrvenie a dobrú plodnosť u oboch pohlaví. Ginko biloba je jedným z najstarších stromov na planéte, no netrvalo celé stáročia, kým sa objavili jeho účinky na ľudské zdravie. Ak pracujete psychicky, určite vás bude zaujímať, že sa vám rastlina postará o dobré sústredenie a dokonalú pamäť a vitalitu aj v pokročilejšom veku. Skúsenosti mnohých potvrdzujú, že ginko je vhodné užívať aj pri bolestiach hlavy, závratoch, bolestiach brucha či črevných ťažkostiach. Vďaka skvalitneniu krvného obehu sa znižuje riziko vzniku srdcového infarktu, infarktu myokardu či krvných zrazenín. Chcete sa chrániť pred škodlivými vplyvmi z ovzdušia? Ginko je jedným z overených bojovníkov proti chrípke, alergiám alebo pľúcnym chorobám.

3.     Minerál magnézium

magnezium

Minerálnu látku magnézium netreba predstavovať asi nikomu. Aj kto má pocit, že vedie zdravý spôsob života a netrápi ho nijaké ochorenie, by si mal denne dopriať predpísanú dávku magnézia. Predovšetkým ak denne vo veľkom namáhate mozgovú činnosť alebo vás ohrozuje stres, by malo byť magnézium nutnou súčasťou vášho jedálnička, pretože ho telo spotrebúva v ešte väčšej miere. To isté možno povedať aj o tehotných ženách. Samozrejme, odporúčané denné dávky magnézia závisia aj od nášho veku – čím sme starší, tým je dávka vyššia. Zabezpečíme si tak správne fungovanie kardiovaskulárneho systému, nervovej sústavy a budeme v lepšej psychickej kondícii. Ak vás často trápi svalové napätie, kŕče, migréna alebo ste často unavení, môžete si dopriať kuracinu, špenát, brokolicu, banány či arašidy, alebo rovno siahnite po horčíku z lekárne. Možno ste to doteraz nevedeli, ale aj magnézium vplýva na naše libido a podporuje tvorbu testosterónu a estrogénu.

Ampulky Panax Ginseng + Ginko Biloba + Magnézium 10 x 10 ml

Treba si servírovať všetky tri cenné látky zvlášť? Určite nie, úplne postačí jedna dávka denne, napríklad aj vo forme ampulky Panax Ginseng + Ginko Biloba + Magnézium. Aby sa dostavili želané účinky, výživový doplnok sa odporúča konzumovať aspoň dva mesiace a potom si spraviť trojtýždňovú prestávku. Nemusíte premýšľať, ktorý výživový doplnok ste užili a na ktorý ste zabudli, ženšen, ginko a horčík užijete naraz v rámci jednej ampulky.

Subscribe

* indicates required
E-mail