Tipy na darčeky pre bábätká a malé deti

Ak hľadáte vhodný darček pre bábätka a menšie deti je dôležité pozerať sa aj na praktickosť, najmä ak obdarovaným nemá byť vaše dieťa. Ak chcete staviť na istotu je vhodné získať názor rodičov, čo skutočne potrebujú. Môžu mať už konkrétne predstavy o darčekoch, ktoré sú pre ich detí vhodné. Obdarovať deti a bábätka si vyžaduje mimoriadne úsilie v oddelení kreativity, pretože veľa rodinných príslušníkov bude vyberať najmä tradičné darčeky ako dojčenské oblačenie alebo hračky. Preto môžete siahnuť radšej po praktických, jednoduchých a užitočných vianočných darčekoch, ktoré vyčarujú úsmev pri rozbaľovaní darčekov malým dieťaťom a zjednodušujú život rodičom.

1. Fridababy súprava pre bábätká

Dokonalý darček nie len pre nastávajúcich rodičov je súprava Fridababy, ktorú na 100 % využijete! Nenahraditeľná súprava pre bábätká obsahuje všetko, čo rodič potrebuje, aby dieťatko zostalo zdravé a čisté od hlavy až po päty.

Čo v sete nájdete?

  • NoseFrida nosová odsávačka so 4 hygienickými filtrami, navrhnutá a testovaná podľa odporúčaní švédskych pediatrov. Efektívne odsávanie bez stresu z hluku z vysávača!
  • Windi rektálne rúrky, duté trubičky vynájdené lekármi, ktoré bezpečne, prirodzene a okamžite uľavujú od plynatosti a upokojujú koliku - bez kvapiek a iných liečebných prostriedkov. 5 ks.
  • NailFrida klieštiky na nechty s jedinečne zakrivenými čepeľami pre jednoduchú a citlivú starostlivosť o detské nechtíky + ergonomický pilník v tvare vlnky.
  • DermaFrida silikónová žinenka s extra jemnými výčnelkami na umývanie jemnej citlivej detskej pleti. Je vhodná aj pre suchú pleť s ekzémom a uľavuje od svrbenia pokožky.
  • Cool puzdro so zipsom.

2. Fridababy BreatheFrida 3v1 zvlhčovač-difúzer-lampa

Ďalším skvelým darčekom, ktorý zjednoduší život čerstvým rodičom je BreatheFrida. Je to geniálna kombinácia zvlhčovača vzduchu, difuzéra a nočného svetla. Elegantný a efektívny doplnok do detskej izby. Keď je detská izba suchšia než prednáška z filozofie, je čas sprevádzkovať zvlhčovač BreatheFrida 3 v 1. Zvlhčením vzduchu predídete infekciám a ochoreniam dýchacieho ústrojenstva, popraskaným perám či suchej pokožke. Zvlhčovače sú vhodné aj pre deti, ktoré trpia astmou, alergiou alebo atopickým ekzémom.

BreatheFrida funguje na báze ultrazvuku a vytvára z vody chladivú hmlu až počas 12 hodín. Poskytuje tak prirodzené prostredie podobné vzduchu v okolí rieky, vodopádu alebo mora. Vďaka niekoľkým kvapkám éterického oleja doprajete svojim maličkým voňavé prostredie a pokojný spánok. Zvlhčovač je vybavený LED-diódovým svetlom v rôznych farbách, výber je len na vás. Bezpečnosť na prvom mieste: Prístroj sa automaticky vypne, ak chýba voda. Nevydáva žiadny zvuk.

 

3. Inhalátor Omron Nami cat

Rodičov malých detičiek zaručené poteší inhalátor v tvare mačičky OMRON Cat s možnosťou nastavenia dvoch variant - maska alebo náustok, čiže je vhodný pre celú rodinu na cielenú liečbu horných aj dolných dýchacích ciest. 

4. Klorane Bébé XMASS (Darček - hračka Zaspávačik)

Ak vás doteraz žiadny z našich tipov na darčeky neoslovil, tak stavte na istotu a tou je kozmetika špeciálne určená pre malé bábätka už od narodenia v darčekovom balení. Vianočný balíček Klorane Bébé obsahuje jemný umývací gél, výživný krém na tvár a telo a roztomilý darček v podobe plyšového zajka, ktorý vyčarí úsmev na tvári nie len rodičom ale najmä bábätku.

Prípravok Klorane Bébé Calendula je určený na šetrné umývanie jemnej detskej pokožky a na upokojenie ak je svrbiaca pokožka hlavy.
5.  Darčekové balenie:

1. varianta: Vibovit polar + Elektrická kefka Bob a Bobek s bublifukom + Jack N´ Jill Sprchový šampón Koala 

Vianočný balíček

 

 

2. varianta: Vibovit polar + Vitammy Smile sonická kefka líška+ Jack N´ Jill Sprchový gél Sloník

Vianočný balíček 

 

6. Multivitamín Marťankovia +  inulín + darček svetielko astronaut

V tomto období plnom vírusov rodičia určite ocenia vianočné darčeky s prínosom pre zdravie a imunitu. Vhodným darčekom môžu byť napríklad multivitamínové želatíny. Sú také chutné a zábavne, že jedno balenie určite nebude stačiť. Vhodné sú pre deti od 3 rokov. Navyše získate v balení aj svetielko.

Všetky tipy na Vianočné darčeky nájdete v kategórii: VIANOCE

Subscribe

* indicates required
E-mail