Beba Comfort 1 HM-0 6x800 g

Kód: 7311
1 hodnotenie
Značka: Beba
106,98 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.7.2024

Instantná počiatočná mliečna výživa  vhodná pre dojčatá od narodenia.

Balenie: 6 x 800 g 

                                          

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje aj:

  • baktérie mliečneho kvasenia L. reuteri,
  • bielkovinu OPTIPRO®,
  • DHA (Kyselina dokozahexaénová).

Zloženie v podobe vysokokvalitnej bielkoviny, baktérií mliečneho kvasenia, vitamínov a minerálov zaručí rozvoj imunity a správny vývoj dieťaťa.

Niekoľko rokov trvajúce skúmanie materského mlieka prinieslo výsledok v podobe unikátneho a vyváženého instantného dojčenského mlieka, ktoré podporí zdravý a bezproblémový rast bábätka. Zloženie v podobe vysokokvalitnej bielkoviny, baktérií mliečneho kvasenia, vitamínov a minerálov zaručí rozvoj imunity a správny vývoj dieťaťa.

Takmer ako materské mlieko

Vďaka 60 rokov trvajúcemu skúmaniu materského mlieka sa podarilo vyvinúť jeho kvalitnú náhradu, ktorá bábätku poskytne všetko, čo od narodenia potrebuje na zdravý vývoj. Vďaka unikátnej kombinácii bielkovín, vitamínov, probiotík a mnohých ďalších látok sa dieťatku dostanú všetky dôležité živiny.

 
Mimoriadne zloženie

Instantné mlieko obsahuje vysokokvalitnú bielkovinu pripomínajúcu tú, ktorá sa nachádza v materskom mlieku, a množstvo ďalších dôležitých látok, nevyhnutných pre zdravý rast vášho bábätka. Dokonalý pomer probiotických baktérií mliečneho kvasenia L. reuteri, prebiotickej zmesi GOS/FOS, minerálov a vitamínov A, C a D podporuje správny vývoj a činnosť telesných orgánov.

Praktické balenie

Popri unikátnom zložení mlieka Nestlé Beba OPTIPRO Comfort oceníte aj jeho praktické balenie. Stopercentne recyklovateľnú plechovku chráni pred vzduchom a vlhkom priehľadné viečko. Zároveň tak máte neustály prehľad o množstve obsahu. Súčasťou plechovky je i odmerka, hygienicky uložená v oddelenom priestore.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenská a detská výživa
Značka :: Beba
EAN :: 7613036363877

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail