Varumin 1 50 ml a Varumin 2 200 ml

Kód: 5836
Neohodnotené
Značka: Varumin
102,87 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Svetovo uznávaný jedinečný tekutý rastlinný doplnok na zlepšenie celkového stavu organizmu.

Balenie: 50 ml + 200 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Svetovo uznávaný jedinečný tekutý rastlinný doplnok na zlepšenie celkového stavu organizmu. Obsahuje bylinné výťažky z niekoľkých prírodných bylín, ktoré majú vedecky a tradične preukázanú účinnosť. Výživový doplnok Varumin® predstavuje zmes farmaceuticky spracovaných rastlín, ktoré neboli vystavené toxickým látkam. Prírodný produkt bylinného pôvodu v podobe perorálneho roztoku.

Opis fotky nie je k dispozícii.

Varumin 1 50 ml a Varumin 2 200 ml - perorálny roztok 50+200ml, 1+1 set

Výrobca a majiteľ originálnej receptúry Varuminu® je farmaceutický priemysel – INTER EVROGENEKS, Novo Selo, Macedónsko, z viac ako tridsať ročnými skúsenostiami v objavovaní a výrobe liekov, diétnych výrobkov a čajov. Všetky výrobky tejto známej spoločnosti sú vyrobené po vlastnej originálnej a unikátnej receptúre. Firma sa okrem toho zaoberá aj pestovaním liečivých rastlín, za potreby vlastnej výroby.

Originálna receptúra – zloženie a meno Varumin®, sú patentované a chránené, a výhradne sú vlastníctvom tejto firmy. Varumin® je určený na samostatné použitie alebo v kombinácii s inými liekmi proti rakovine (chemoterapia) v závislosti od potreby a prípadu nádoru.

Pomáha pri všetkých nádoroch v skorých fázach a vo fáze metastázy.

 Varumin® svojím rýchlym pôsobením posilňuje organizmus a kontroluje imunitnú odpoveď.

Používaním Varuminu® sa očakáva rýchla regenerácia poškodeného tkaniva, ako aj úplné zotavenie užívateľa, ktorý ho používa.

Tieto aktívne liečivé zložky sa používajú, a sú aj veľmi známe v tradičnej, homeopatickej ako aj v odbornej medicíne.

Známe farmakologické účinky účinných látok liečivých rastlín, ktoré sa nachádzajú v zložení Varuminu® sú:citotoxické, imunostimulačné, detoxikačné, antimikrobiálne, diuretické, antidepresívne.

ZLOŽENIE Varumin 1:
Extrakt z propolisu (vodný roztok propolisu pripravený
rozpustením 0,8 g najmenej 3 % suchého extraktu propolisu v 100 ml vody) ............. 49,80 g
Suchý extrakt z aloe (Aloe spp.) .................. 0,150 g

ZLOŽENIE Varumin 2:
Inula helenium (suché korene a pakorene z Ománu pravého) .........0,634 g
Cynodon dactylon (suché pakorene z bermudskej trávy) ....................0,595 g
Calendula ocinalis (suché kvety z Nechtíka lekárskeho) .....................0,396 g
Aloe spp......................................................................................................... 0,320 g
Cornus mas (Drieň obyčajný).................................................................... 0,238 g
Achillea millefolium (suché byliny z Rebríčka obyčajného).................. 0,159 g

Na základe dlhoročných výskumov a testovania Varuminu®, je Varumin® výborný doplnok štandardnej terapii malígnych ochorení (zlepšuje účinnosť terapie), zároveň samostatne pôsobí na nádorové bunky.

Varumin® je žiaduce používať počas a po chemoterapii, rádioterapii, imunoterapii, alebo chirurgickej intervencii na nádoroch. Pozitívne účinky máme zaznamenané už po hodine užitia prvej dávky Varuminu®.

Varumin® je bylinný protinádorový výrobok, ktorý môže zväčšiť účinky štandardnej chemoterapie a zmierniť všetky jej nežiaduce účinky.

Indikácie: Varumin® zlepšuje všeobecný stav organizmu, v prípadoch kedy je organizmus zoslabnutý a vyčerpaný, zlepšuje a posilňuje imunitný systém a odolnosť organizmu, používa sa aj ako doplnok štandardnej terapie zhubných ochorení, ako aj doplnková terapia akútnych a chronických ochorení, ako sú: HPV infekcia, kožné choroby, hypertenzia, skleróza multiplex, anémia, aby sa zlepšil celkový stav organizmu.

Dávkovanie:

Dospelí:

  • Varumin 1 sa dávkuje hodinu pred jedením a to 50 ml naraz.
  • Po 6 hodinách sa pokračuje s dávkovaním Varumin 2, 4x denne jednu polievkovú lyžicu (10 ml) hodinu pred jedením. Po konzultácii s lekárom možno  dávkovanie Varumin 2 zvýšiť na 5x denne jednu polievkovú lyžicu (10 ml) hodinu pred jedlom.

Deti od 10 rokov:

  • Varumin 1 sa dávkuje 2x za 6 hodín, hodinu pred jedlom.
  • Po 6 hodinách sa pokračuje s dávkovaním Varumin® 2, 3x denne jednu polievkovú lyžicu (10 ml), hodinu pred jedlom. Deti, ktoré sú mladšie ako 10 rokov, odporúča sa konzultácia s lekárom. 
    Odporúčané užívanie: 4 týždne.

Pri všetkých uvedených ochoreniach sa Varumin® môže používať aj preventívne.

Upozornenia:

Nie je vhodné pre deti do 10 rokov. Užívanie tehotných a dojčiacich žien po konzultácii s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať mimo dosahu detí.

Kontraindikácie:

Varumin® by nemali používať osoby citlivé na určité zložky prípravy, osoby s črevnou obštrukciou, osoby s jestvujúcimi zápalmi črevných ochorení ( Crohnova choroba, ulcer?zna kolitída ), osoby so zápalom slepého čreva, osoby s hipertireozou, počas tehotenstva a dojčenia. V týchto prípadoch sa Varumin® môže používať, iba po konzultácii s lekárom.

Špeciálne upozornenia: Neexistujú. Varumin® má vynikajúci bezpečnostný profil, neobsahuje chemické prídavky, zložený je iba z bylinných zložiek, ktoré nikdy neboli vystavené toxickým látkam.

Interakcie: Existuje niekoľko potenciálnych účinkov, ktoré sa pripisujú prítomnosti aloe, ale v dlhoročnom využívaní Varuminu® nebola spozorovaná žiadna interakcia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail