Faktu masť 20 g

Kód: 353
Neohodnotené
5,57 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.7.2024

Masť sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. 

Balenie: 20 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchlo zastavuje krvácanie, svrbenie a pálenie v oblasti konečníka, zabraňuje vzniku zápalu a podporuje regeneráciu tkaniva v postihnutej oblasti. Masť je určená na liečbu vonkajších aj vnútorných hemoroidov. Tiež sa používa pri vyrážkach a svrbení v oblasti konečníka (análne ekzémy, začervenanie) a pri drobných rankách v oblasti konečníka (pľuzgiere a popraskania).

Na odporúčanie lekára možno použiť masť aj na liečbu rán po chirurgických zákrokoch v oblasti konečníka (proktokolické operácie).

Pokiaľ nie je predpísané inak, 2 – 3 krát denne (ráno a večer) aplikovať na postihnuté miesto, podľa možnosti votrieť.

Najlepšie je aplikovať 2-3 x denne tesne po vyprázdnení konečníka a po umytí (osprchovaní). Po zmiernení príznakov možno aplikovať 1x denne (doporučované je pokračovať v liečbe ešte ďalších 8 – 10 dní po vymiznutí príznakov).

Pri vnútorných hemoroidoch treba použiť priložený aplikátor na tubu, ktorý sa po nasadení na tubu zavedie do vyprázdneného konečníka. Tuba sa mierne stláča tak, aby masť vytiekla rovnomerne do otvoru na strane aplikátora a do poškodenej oblasti. Mierne otáčanie tuby napomáha rovnomernému rozptýleniu masti.

ŠUKL kód: C93124 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail