Condrosulf 400 mg x 60 tabliet

Kód: 175
Akcia
6 hodnotení
Značka: CONDROSULF
13,08 € –8 %
Condrosulf 400 mg x 60 tabliet
13,08 € –8 % 11,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Je určený na dlhodobú liečbu degeneratívnej choroby kĺbov (osteoartrózy).

Balenie: 60 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Chondroitín sulfát je jednou z hlavných zložiek chrupavky a má významnú schopnosť zadržiavať vodu. Táto vlastnosť napomáha chrupavke udržiavať svoju elasticitu, mechanické a funkčné vlastnosti.

V degeneratívnom procese osteoartrózy sa pozoruje zníženie množstva chondroitín sulfátu v chrupavke.

Liek obsahuje liečivo sodnú soľ chondroitínsulfátu. Je určený na dlhodobú liečbu degeneratívnej choroby kĺbov (osteoartrózy), hlavne nasledujúcich typov osteoartrózy:

  • stehnovo-lýtková,
  • stehnovo-kolenná,
  • artróza bedrového kĺbu,
  • artróza kolena,
  • artróza prstových kĺbov.

Použitie a dávkovanie:

2 kapsuly 1x denne. 

Kapsuly sa užívajú v pravidelných časových odstupoch a nezávisle od jedla. U pacientov s citlivým žalúdkom sa odporúča užívať liek po jedle. Kapsuly sa nesmú žuť, prehĺtajú sa celé s dostatočným množstvom tekutiny.

Liek Condrosulf je vhodný pre pacientov od 15 rokov, užíva sa raz denne bez ohľadu na jedlo. Užívanie lieku Condrosulf je odporúčané kontinuálne bez prestávok, minimálne však po dobu 3-6 mesiacov.

Upozornenie:

Liek má byť podávaný ženám, ktoré sú tehotné alebo dojčia iba v prípade skutočnej potreby a len pod priamym lekárskym dohľadom. Neexistuje žiadny dôkaz podporujúci užívanie lieku u detí vo veku 0-15 rokov. Z tohto dôvodu sa užívanie lieku u detí neodporúča. Pacienti, ktorí trpia zlyhaním obličiek a/alebo pečene, rovnako aj pacienti s poruchou funkcie pečene a/alebo obličiek sa musia liečiť so zvláštnou opatrnosťou. Liek obsahuje sorbitol. 

Tento liek obsahuje 36,5 mg sodíka v jednej kapsule, čo zodpovedá 1,8 % WHO odporúčaného maximálneho denného príjmu 2 g sodíka pre dospelú osobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky na svaly a kĺby
EAN:: 7680422770106
Značka:: Condrosulf
ŠUKL kód:: C68597

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail