DeVit Direct 10 000 IU sprej 6 ml

Kód: 23207
5 hodnotení
Značka: Devit
13,55 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Suspenzia s obsahom prírodného vitamínu D3 s rýchlym vstrebávaním. 1 dávka obsahuje 0,25 mg vitamínu D3 (10 000 IU, 5000 % referenčnej výživovej hodnoty).

Exspirácia predĺžená výrobcom (viď príloha)

Balenie: 6 ml

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok DeVit® obsahuje vitamín D3 (cholekalciferol) v prírodnej forme, z lanolínu (z vlny oviec) a MCT olej obsahujúci mastné kyseliny so stredne dlhým reťazcom (prírodný zdroj – kokosový olej). MCT olej sa používa ako urýchľovač vstrebávania pri bežnom stravovaní. V DeVite pôsobí ako nosič účinnej látky.

Inšpiráciou pri tvorbe DeVitu bolo aj materské mlieko, ktoré je výnimočné aj tým, že má vysoký obsah práve mastných kyselín (triglyceridov) so stredne dlhým reťazcom. To zabezpečí maximálne vstrebanie vitamínu D, pretože prechádza z tráviaceho traktu priamo do pečene bez zaťaženia trávenia. Momentálne neexistuje lepšia forma vstrebania vitamínu D.

Vlastnosti vitamínu D:

  • K správnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu
  • K normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí
  • K udržaniu zdravých zubov
  • K udržaniu správneho fungovania svalov
  • K správnemu fungovaniu imunitného systému
  • Zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek

Použitie a dávkovanie:

1 vstrek pod jazyk 1x týždenne. Po vstreknutí dýchajte 30 sekúnd iba nosom. Nezapíjajte a nejedzte niekoľko minút po užití.

Pred prvým použitím kvapiek Devit® je potrebné pripraviť dávkovač podľa nasledujúceho postupu: 1. Držte výrobok vo zvislej polohe a niekoľkokrát zatlačte pumpičku na doraz, pokiaľ sa neobjaví kvapka. Následne pumpičku stlačte ešte 2-krát na doraz. 2. Výrobok je potom pripravený na použitie a vyššie uvedený postup nie je potrebné opakovať. 3. Pri podávaní vždy zatlačte pumpičku až na doraz, aby ste zaručili, že sa podáva celá dávka.

Upozornenie: 

Nevhodné pre deti. Stanovená odporúčaná týždenná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Užitie počas tehotenstva a dojčenia je potrebné konzultovať s lekárom. Uskladňujte pri teplote od 15-25 °C na uchom mieste bez priameho slnečného svetla. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamín D
EAN kód:: 5902020885276
Značka:: Devit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail