ArkoDefenses Kids 5 pitných dávok

Kód: 1550
51 hodnotení
Značka: Arkopharma
13,98 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Výživový doplnok obsahuje živé bakteriálne kultúry, betaglukán, kolostrum, zinok, selén, vitamín D3.  

Balenie: 5 fľaštičiek

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok obsahuje živé bakteriálne kultúry, betaglukán, kolostrum, zinok, selén, vitamín D3. Baktérie mliečneho kvasenia + betaglukán + kolostrum + vitamín D3 + zinok + selén. Vitamín D3, zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Má príjemnú jahodovú príchuť.

Zloženie:

V jednej dávke (10 ml) sa nachádza: 5 miliárd baktérií (B. lactis Bl-04, L. acidophilus La-14, L. plantarum Lp-115, L. paracasei lpc-37), zinok 2,5 mg, selén 11 µg, vitamín D3 5 µg.Balenie obsahuje 5 jednotlivých pitných dávok pre intenzívny 5-dňový program.

Použitie:

Výživový doplnok sa má užívať v množstve 1 dávka roztoku denne. Palcami sa zatlačí viečko tak, aby bolo počuť kliknutie. Obsah uzáveru sa vysype do roztoku. Potom sa obsah silno pretrepe, otvorí a vypije sa. Po stlačení viečka sa živé bakteriálne kultúry  z uzáveru dostanú do roztoku, pričom sa vo fľaštičke zvýšením tlaku vytvorí opar, čo zaručuje, že fľaše sú hermeticky uzavreté.

Upozornenie:

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
EAN kód:: 3578833339026
Značka:: Arkopharma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail