Imunoglukan P4H 100 mg 30+10 kapsúl

Kód: 158
1 hodnotenie
Značka: Imunoglukan
13,02 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Výživový doplnok pre dlhodobé užívanie. Účinnou zložkou prípravku je prírodná látka Imunoglukan® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C.

Balenie: 40 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Imunoglukan P4H® je výživový doplnok na dlhodobé užívanie. Hlavnou účinnou zložkou prípravkov Imunoglukan P4H® je IMG® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C. Tekutá forma bola vyvinutá špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov. IMG® v kombinácii s vitamínom C pôsobí v prípravkoch Imunoglukan P4H® synergicky, čo znamená, že účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje. IMG® je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov na báze pleuranu izolovaný z Pleurotus ostreatus – Hliva ustricovitá). Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre.

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Odporúčané dávkovanie Imunoglukan P4H® kapsuly:
Odporúča sa užívať 1 kapsula 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace).

Pri zvýšených nárokoch na organizmus sa odporúča užívať 2-3 kapsuly 1x denne krátkodobo (3-7 dní). Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. V prípade potreby je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Použitie

  • dlhodobá podpora imunitného systému počas celého roka

  • podpora pri psychickom strese a vyčerpaní

  • vhodný pre športovcov pri nadmernej fyzickej záťaži

  • pre dospelých a deti od 3 rokov

Upozornenie:

Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi, osoby užívajúce imunosupresíva, len po odporúčaní lekára. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote od 5-25 ° C v uzavretom obale. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre matku a dieťa
EAN :: 8588002084140
Značka :: Imunoglukan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail