Imunoglukan P4H sirup 250 ml

Kód: 161
3 hodnotenia
Značka: Imunoglukan
14,49 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Obsahuje Imunoglukan vo vhodnej kombinácii s vitamínom C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. 

Balenie: 250 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Imunoglukán sirup P4H 250 ml je výživový doplnok na dlhodobé užívanie. Hlavnou účinnou zložkou prípravkov Imunoglukan P4H® je IMG® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C. Tekutá forma bola vyvinutá špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov. IMG® v kombinácii s vitamínom C pôsobí v prípravkoch Imunoglukan P4H® synergicky, čo znamená, že účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje. IMG® je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov na báze pleuranu izolovaný z Pleurotus ostreatus – Hliva ustricovitá). Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre.

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Použitie

  • Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).
  • Nádobu, v ktorej sa prípravok uchováva, treba pred použitím potriasť.
  • Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.

Odporúča sa užívať 1ml na 5 kg telesnej hmotnosti 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace). Zvýšenú dávku (2 ml/5 kg) je vhodné užívať 1x denne 3-7 dní pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. Pred každým použitím je nutné fľaštičku dôkladne a energicky pretrepať. Po otvorení a každom použití fľaštičku ihneď dobre uzatvorte a uchovajte v chladničke od 2°C do 8°C. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia.

Upozornenie

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi, užívajúci imunosupresíva len po odporučení lekára. Ojedinelý prípadný výskyt bielych zrazenín je spôsobený dlhodobým skladovaním alebo výkyvmi teplôt a neovplyvňuje kvalitu a účinnosť prípravku. Odporúčané denné dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Pred otvorením skladujte v suchu pri teplote od 5-25°C, chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom.

Aktívne látky

imunoglukán , kyselina L-askorbová (vitamín C)

Zloženie:

voda, fruktóza, IMG® (komplex biologicky aktívnych polysacharidov z Pleurotus ostreatus – Hliva ustricovitá), kyselina L-askorbová (vitamín C), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný (konzervačná látka).
Neobsahuje alkohol, farbivá ani aromatické látky.

*RVH – referenčná výživová hodnota 

Výživové doplnky Imunoglukan P4H® neobsahujú glutén.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre matku a dieťa
Značka :: Imunoglukan
EAN :: 8588002084249

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail