NUTRILON 2 ADVANCED 6x800 g

Kód: 6657
Akcia
7 hodnotení
Značka: Nutrilon
105,55 € –15 %
NUTRILON 2 ADVANCED 6x800 g
105,55 € –15 % 88,89 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Následná mliečna výživa v prášku určená pre výživu od ukončeného 6. mesiaca, pokiaľ nemôže byť dieťatko dojčené. Unikátna receptúra podľa vzoru materského mlieka s vitamínom C a D, bez palmového oleja.

(Posledný 6pack)

Balenie: 6 x 800 g 

Detailné informácie

Podrobný popis

Obsahuje:

Podpora správnej funkcie imunity
Obsahuje vitamíny C a D, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému

Rozvoj mozgu

Následné a batoľacie mlieka Nutrilon obsahujú omega 3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú, ktorá podporuje rozvoj mozgu

Rast a vývoj kostí

Následné a batoľacie mlieka Nutrilon sú významným zdrojom vitamínu D, ktorý je dôležitý pre správny rast a vývoj kostí

Unikátna zmes GOS/FOS a LCP
Obsahuje našu unikátnu zmes GOS/FOS a LCP (polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom) 
Probiotiká GOS/FOS napodobňujúce funkciu oligosacharidov v matrskom mlieku

3´GL oligosacharid prirodzene sa vyskytujúci v materskom mlieku

Zdrojom 3´GL je náš unikátny proces
(HMO = Human Milk Oligosaccharides – oligosacharidy materského mlieka)

Použitie:

Jedná sa o orientačné odporúčané dávkovanie. Každé dieťa má iné potreby, preto konzultujte so svojím pediatrom.

Vek bábätka Voda na 1 dávku Počet odmeriek
na 1 dávku
Výsledná dávka Odporúčaná denná dávka Ako dlho vydrží
350g balenie
Ako dlho vydrží
600g balenie
Ako dlho vydrží
800g balenie
6-8 mesiacov 180 ml     6   200 ml 5x 200 ml mlieka   2 dni   4 dni   5 dní
9-10 mesiacov 180 ml     6   200 ml 4x 200 ml mlieka   3 dni   5 dní   6 dní
11-12 mesiacov 180 ml     6   200 ml 2-3x 200 ml mlieka   6-4 dní 10-7 dní   8 dní

 

 Pre zdravie dojčiat je dôležité dodržiavať návod na prípravu i uvedené odporúčania.
Dôkladne sa umyjú ruky a všetko náčinie, ktoré sa bude používať. Čerstvá pitná voda určená pre dojčatá sa prevarí a nechá v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo vody sa vleje do vysterilizovanej fľaše. Na dávkovanie sa použije priložená odmerka a prášok sa zarovná pomocou plastového pásika (vo vnútri obalu) na dosiahnutie presnej dávky. Prášok sa v odmerke nestláča. Do vody sa pridá zodpovedajúce množstvo prášku. Fľaša sa uzatvorí a dôkladne pretrepe (najmenej 10 sekúnd), kým sa všetok prášok rozpustí. Teplota mliečnej zmesi sa overí kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravená dávka sa ihneď podáva. 

Upozornenie  

Pripravenú stravu spotrebovať do 2 hodín. Nespotrebovanú stravu vždy zlikvidovať. Nepoužívať opakovane prevarenú vodu. Skladovať na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Po každom použití obal vždy starostlivo uzatvorte. Obsah balenia sa má spotrebovať do 1 mesiaca po otvorení. Nevkladajte do obalu vlhkú odmerku. Nezohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli opareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním.

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších ako 6 mesiacov. Nutrilon Advanced 2 má byť iba súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie o začatí podávania príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané iba na základe rady nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedených odporúčaní. Odporúčanie WHO - plné dojčenie v prvých 6 mesiacoch veku a pokračovanie až do 2 rokov spolu so zavádzaním bezpečnej a vhodnej doplnkovej stravy.

Zloženie

Laktóza z mli­eka, rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový, slneč­nicový), sušené odtučnené mlieko, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mli­eka), galaktooligosacha­ridy (z mli­eka) 8,6 %, koncentrát srvát­kovej bielkoviny (z mli­eka), fruktooligosacha­ridy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, mliečne bielkoviny, chlorid draselný, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnanhoreč­natý, chlorid cholinu / cholín chlorid, olej z Mortierella alpina, citronan/citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitín), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inozitol,L-tryptofán, chlorid horeč­natý, síran železnatý, síran zinoč­natý, L-karnitín, DL-?-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pan­totenát vápenatý,ni­kotínamid, síran meďnatý, tiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, ri­boflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroyl­monoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran man­gánatý, seleničitan sodný, fy­tomenadión, cholekalciferol, D-biotín, ky­anokobalamín.

Dodatočné parametre

Kategória: Nutrilon A Hami
EAN kód:: 8590340104077
Značka:: Nutrilon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail