LEROS Bylinný adventný kalendár stromček

Kód: 28513
1 hodnotenie
Značka: Leros
7,67 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

3D bylinný kalendár obsahuje 24 čajových sáčkov a 24 menoviek na darčeky s hviezdou na prednej strane. Stromček si môžete postaviť na stôl alebo zavesiť na stenu. Pitím čaju odkrývate ozdoby a zdobíte stromček.

Balenie: stromček + 24 sáčkov čajov

Detailné informácie

Podrobný popis

Tohtoročnou novinkou je 3D bylinný kalendár v tvare stromčeka, ktorý si môžete postaviť na stôl alebo zavesiť na stenu. Obsahuje 24 čajových bylinných čajov a 24 menoviek na darčeky. Stromček je posiaty hviezdami, ktoré môžete využiť na darčeky ako menovky pre vašich milovaných, alebo vám môžu zdobiť stromček celé Vianoce. Pod každým čajom zakrytým menovkou nájdete vianočnú ozdobu. Po vypití všetkých čajov bude celý stromček nazdobený. Výška 42 cm.

LEROS RANNÉ ZAHRIATIE: 1 až 3 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ČIERNY RÝBA & HRUŠKA

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, AFRICKÝ ROOIBOS

LEROS ČAJ NA PRIEDUŠKY: Pije sa teplý 2-3x denne. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov.

LEROS BYLINKOVÉ VIANOCE: Dospelí 3 šálky čerstvo pripraveného čaju denne. Deti od 3 rokov 1 šálka čerstvo pripraveného čaju denne. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov.

LEROS SPÁNOK & NERVY: Dospelí 2-4 šálky za deň. Deti od 3 rokov 2 šálky za deň. Upozornené Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, RAKYTNÍK & POMARANČ: Dospelí 3
šálky denne. Deti od 3 rokov 1 šálka denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

LEROS ČAJ ZO STRÁŽNICE: Dospelí 2-3 šálky za deň. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti. Použitie v tehotenstve av období dojčenia konzultujte s lekárom.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, LÍPA & ZÁZVOR: Dospelí 1-3 šálky denne. Deti od 4 rokov ½-1 šálka denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom.

LEROS VITAMÍN C IMUNITA: Dospelí max. 4 šálky denne. Deti od 3 rokov max. 2 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do
3 rokov.

LEROS DOBRÉ ZAŽÍVANIE: Dospelí 2-4 šálky za deň. Deti od 3
rokov 1-2 šálky za deň. Upozornené Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ŠÍPOK & MALINA

LEROS LEVANDULOVÉ UPOKOJENIE: 2 až 3 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

LEROS MAXIMUM IMUNITA: Dospelí a deti od 6 rokov 1 šálka denne. Upozornenie: Nie je
určené pre deti do 6 rokov. Prípravok je nevhodný pre osoby so systémovým ochorením (TBC, AIDS, lupus, roztrúsená skleróza).

LEROS PREHRIATIE IMUNITA: Dávkovanie: Dospelí 1 až 3 šálky čaju denne. Deti
od 4 rokov 1/2 až 1 šálka čaju denne. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom.

LEROS BYLINKOVÁ ENERGIA 2: Upozornenie Obsahuje kofeín. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

LEROS SILNE OČI: Dospelí 3-5 šálok denne. Deti od 3 rokov 2-3 šálky denne.

LEROS HLADKÉ POZADIE: Dospelí 2-3 šálky denne. Upozornené Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné u pacientov s ochorením srdca a obehového systému.

LEROS IMUNITA ČIERNY BEZ: Ako doplnok stravy sa pije 1 šálka denne. Upozornenie: Nepoužívajte pri precitlivenosti na kvet bazy čiernej. Nie je určené pre deti.

LEROS hlboký spánok: 1-2 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

LEROS BYLINKOVÁ VESELOSŤ: Dospelí 1-3 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

LEROS BYLINKOVÝ DETOX: : Dospeli 3-6 šálok
denne. Deti od 6 rokov 2 šálky denne. Upozornenie: Nie je určené pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

LEROS ŠTÍHLA LÍNIA: Dospeli 3-4 šálky denne. Deti od 6 rokov 1-2 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov. Výrobok obsahuje kofeín.

LEROS VNÚTORNÁ HARMÓNIA: 1-3 šálky denne. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

UPOZORNENIE:

LEROS RANNÉ ZAHRIATIE: Výrobok nie je určený pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ČIERNY RYBÍZKO & HRUŠKA: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, AFRICKÝ ROOIBOS: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi.
Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJ NA PRIEDUŠKY: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS BYLINKOVÉ VIANOCE: Nie je určené pre deti do 3 rokov.

LEROS SPÁNOK & NERVY: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, RAKYTNÍK & POMARANČ: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi.

LEROS ČAJ ZO STRÁŽNICE: Výrobok nie je určený pre deti. Použitie
v tehotenstve a v období dojčenia konzultujte s lekárom.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, LÍPA & ZÁZVOR: Výrobok nie je určený pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom.

LEROS VITAMÍN C IMUNITA: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

LEROS DOBRÉ ZAŽÍVANIE: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ŠÍPOK & MALINA: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS Levanduľové UPOKOJENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS MAXIMUM IMUNITA: Nie je určené pre deti do 6 rokov. Prípravok je nevhodný pre osoby so systémovým ochorením (TBC, AIDS, lupus, roztrúsená skleróza). Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok.

LEROS PREHRIATIE IMUNITA : Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Nie je určené pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom.

LEROS BYLINKOVÁ ENERGIA 2: Obsahuje kofeín. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi.

LEROS SILNE OČI: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi.

LEROS HLADKÉ POZADIE: Výrobok nie je určený pre deti,
tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné u pacientov s ochorením srdca a obehového systému.

LEROS IMUNITA ČIERNY BEZ: Nepoužívajte pri precitlivenosti na kvet bazy čiernej. Nie je určené pre deti.
Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS hlboký spánok: Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chránený pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS BYLINKOVÁ VESELOSŤ: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

LEROS BYLINKOVÝ DETOX: Nie je určené pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ŠTÍHLA LÍNIA: Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov. Výrobok obsahuje kofeín. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS VNÚTORNÁ HARMÓNIA: Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Čaje
EAN kód:: 8594740530689
Značka:: Leros
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail