Imunoglukan P4H SynBIO 70 kapsúl

Kód: 10299
Neohodnotené
27,80 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Výživový doplnok pomáha posilňovať imunitný systém a obnovovať črevnú mikroflóru. 

Balenie: 70 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok je štvorkombinácia účinných látok.

Obsahuje:

Imunoglukan®, synbiotickú kombináciu fruktooligosacharidov a zmes 5 životaschopných bakteriálnych kultúr štvrtej generácie Duolac™ a vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

1 kapsula obsahuje:

Imunoglukan® 100 mg (RVH*neurčená), vitamín C 100 mg (125% RVH*); 2,5.109lyofilizovaných bakteriálnych kultúr (Bifidobacterium lactis BL2, Lactobacillus acidophilus LH5, Bifidobacterium bifidum BF2, Streptococcus thermophilus ST3, Lactobacillus casei LC1), fruktooligosacharidy 50 mg.

Kapsula je rastlinného pôvodu. Neobsahuje glutén.
*RVH – referenčná výživová hodnota.

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne, najlepšie nalačno. Kapsula sa prehĺta vcelku, v prípade potreby je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku, a tak užiť.

Upozornenie: 

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi alebo užívajúci imunosupresíva. Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Skladovať v suchu pri teplote 5°C - 25°C. Chrániť pred vlhkom a priamym slnečným svetlom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail