Flector EP gél 100 g

Kód: 394
7 hodnotení
Značka: Flector
6,89 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.5.2024

Používa sa na lokálnu liečbu zápalu spôsobeného poranením šliach, väzív, svalov a kĺbov po vyvrtnutí, dislokácii, pomliaždení a presilení svalov.

Balenie: 100 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Liek obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku, zmierňuje akútne a chronické zápalové reakcie.

Použitie a dávkovanie:

Gél by mal byť v prípade bolesti svalov jemne votrený alebo vmasírovaný do pokožky. Je určený na aplikáciu na kožu, nesmie sa aplikovať na otvorené rany (škrabance, rezné rany, atď.). Je potrebné vyhnúť sa styku s očami a sliznicou.

Vzhľadom na veľkosť postihnutej oblasti sa aplikuje 2-4 g gélu (1-2 prstové končeky) 3-4x denne. Gél sa môže používať aj ako sprievodná liečba ku granulátu s obsahom sodnej soli diklofenaku.

Upozornenie:

Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Použitie lieku počas prvého a druhého trimestra je limitované len na striktne indikované prípady (po konzultácii s lekárom). Použitie lieku počas dojčenia sa neodporúča. Deti môžu liek používať len na odporučenie lekára. Liek je kontraindikovaný pri precitlivenosť na diklofenak, acetylsalicylovú kyselinu a iné nesteroidové protizápalové lieky (NSAID), ako aj na izopropylalkohol, propylénglykol a ďalšie zložky lieku. Skladovať pri teplote 15-25 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Gély, krémy, masti na svaly a kĺby
EAN kód:: 7680507160235
Značka:: Flector
ŠUKL kód:: C18514

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail