Ducray Neoptide Expert sérum 2x50ml

Kód: 1946
Neohodnotené
Značka: DUCRAY
57,53 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

Sérum proti chronickému vypadávaniu vlasov a na podporu ich rastu.

Vhodné od 18 rokov.

Balenie: 2 x 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Sérum je určené pre chronické vypadávanie vlasov a na podporu transplantovaných vlasov. Obsahuje látky prírodného pôvodu: Anchoran (výťažok z pestreca mariánskeho), Lespedeza, Mangalidone. Je možné ho používať samostatne alebo ako doplnok v kombinácii s lokálnou medikamentóznou liečbou či ako podporu pri transplantácii vlasov.

Vlastnosti:

Neoptide Expert Sérum vďaka svojim exkluzívnym patentovaným aktívnym látkam pôsobí proti chronickému vypadávaniu vlasov u mužov aj žien.

Má dvojitý účinok: pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zároveň podporuje ich rast. Podporuje hustotu vlasov, zväčšuje ich objem a posilňuje vlasové vlákna. Sérum disponuje jedinečnými mechanizmami pôsobenia: podporuje udržanie vlasu vo vlasovej pokožke a reguluje vlasový cyklus.

Účinnosť

Neoptide Expert sérum proti vypadávaniu vlasov je klinicky preukázaná už po 2 mesiacoch používania

Je možné ho používať samostatne, ako doplnok, v kombinácii s lokálnou medikamentóznou liečbou či ako podporu pri transplantácii vlasov.

Použitie:

  • Vypadávanie vlasov

1 x denne 8 stlačení na suchú alebo vlhkú vlasovú pokožku. premasírujte, neoplachujte.

  • Transplantácia vlasov

15 dní pred transplantáciou až do dňa transplantácie aplikujte 8 stlačení na celú plochu suchej alebo vlhkej vlasovej pokožky. Jemne vmasírujte. 4 dni po transplantácii aplikujte 8 stlačení na gázu a po dobu 15 dní jemne vtierajte pomocou ľahkého poklepávania prstov. po úplnom zahojení aplikujte 8 stlačení pomocou prstov na miesta s transplantovanými vlasmi. Jemne vmasírujte. Odporúčame minimálne 9 mesačnú každodennú kúru. 

Toto sérum bolo špeciálne testované ako doplnok k referenčnej lokálnej liečbe pri transplantácii vlasov pre oblasti odobraných a implantovaných vlasov. Je možné používať samostatne alebo v kombinácii s lokálnou medikamentóznou liečbou.


Zloženia:
– Anchoran, výťažok z pestreca mariánskeho, patentovaná prírodná aktívna látka, stimuluje rast vlasov pôsobením na vlasové bunky, ktoré sú zdrojom rastu vlasov. Tiež podporuje udržanie vlasu vo vlasovej pokožke vďaka svojim účinkom na ukotvenie vlasu. Anchoran navyše aktivuje prirodzenú produkciu keratínu K75 pre silnejšie, hustejšie a odolnejšie vlasy.
– Lespedeza patentovaná aktívna látka prírodného pôvodu, reguluje vlasový cyklus a spomaľuje vypadávanie vlasov.
– Mangalidone v kombinácii s masážou vlasovej pokožky, podporuje mikrocirkuláciu, metabolickú aktivitu a ukotvenie vlasu vo vlasovej pokožke.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vypadávanie vlasov
EAN kód:: 3282770153255
Značka:: Ducray

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail