Voltatherm hrejivá náplasť 5 ks

Kód: 7188
4 hodnotenia
11,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

Hrejivá náplasť je zdravotnícka pomôcka, ktorá poskytuje 8h tepla pre predľženú úľavu od bolesti až na 24h*.

Balenie: 5 náplastí

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrejivá náplasť je zdravotnícka pomôcka pre 8 hodinový pocit tepla pre 16 hodinovú úľavu od bolesti. Postupné uvoľňovanie pre dlhotrvajúcu úľavu.

Nepoužívajte:

 Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Nepoužívajte na poškodenú pokožku alebo na necitlivé oblasti kože, na pomliaždeniny či opuchy do 48 hodín od zranenia. Nepoužívajte hrejivú náplasť počas spánku, na hrejivej náplasti neležte a ani na ňu počas používania netlačte (napr. nepoužívajte náplasť pod opaskom alebo bandážou). Hrejivé náplasti môžu spôsobiť popáleniny. Deti do 12 rokov.

Tehotenstvo a dojčenie:

Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. 

Spôsob použitia: Obal náplasti otvorte tesne pred použitím. Vyberte hrejivú náplasť z obalu. Nie je potrebné s náplasťou potriasť. Zadnú časť náplasti odstráňte. Hrejivú náplasť potom priložte lepivou stranou na bolestivé miesto (chrbát alebo krk). Náplasť aplikujte na suchú a čistú pokožku. Pevne pritlačte, aby ste sa uistili, že je náplasť správne prilepená. Hrejivá náplasť sa začne ohrievať niekoľko minút po otvorení. Pri odstraňovaní hrejivú náplasť pomaly odlepujte z jedného rohu.

Nenechávajte hrejivú náplasť na koži dlhšie ako 8 hodín počas dňa (24 hodín). 

ŠUKL kód: P98770

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail