Daosin 60 tabliet

Kód: 6864
Neohodnotené
47,69 € 0,79 € / 1 ks
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Užitie tabliet DAOSIN tesne pred jedlom zvýši hladinu enzýmu DAO v tenkom čreve, čím napomáha rozkladu histamínu prijatého v strave. Histamín v strave sa tak nevstrebáva z tenkého čreva a nespôsobuje v ľudskom tele ťažkosti u ľudí so zníženou znášanlivosťou histamínu – tzv. histamínovou intoleranciou.  

Balenie: 60 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

Užitie tabliet DAOSIN tesne pred jedlom zvýši hladinu enzýmu DAO v tenkom čreve, čím napomáha rozkladu histamínu prijatého v strave.

Histamín v strave sa tak nevstrebáva z tenkého čreva a nespôsobuje v ľudskom tele ťažkosti u ľudí so zníženou znášanlivosťou

histamínu – tzv. histamínovou intoleranciou.  

 

Dávkovanie:

Odporúčaná dávka: 1 tableta sa zapije vodou 15 minút pred požitím jedla s obsahom histamínu. Maximálna denná dávka sú 3 tablety (zodpovedá 3 jedlám s obsahom histamínu denne).

Upozornenie: Alkohol a niektoré lieky môžu podstatne spomaľovať účinnosť enzýmu DAO. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Stabilita blistra je 3 mesiace po otvorení vrecka.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky na potravinové intoleracie
EAN kód:: 4011548026236
Značka:: STADA PHARMA Slovakia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail