Smilepen Whitening sada na bielenie zubov s LED urýchľovačom 3 x gél

Kód: 22505
Akcia
14 hodnotení
73,95 € –38 %
Smilepen Whitening sada na bielenie zubov s LED urýchľovačom 3 x gél
73,95 € –38 % 45,55 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Inovatívna klinicky preverená bieliaca kozmetika Smilepen poskytuje výsledky profesionálneho bielenia v pohodlí domova.

Balenie: 1 sada na bielenie, 3 perá

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada na domáce bielenie zubov poskytuje zosvetlenie zubnej skloviny až o 39 % pri 4-týždňovej aplikácii. Sada Smilepen Whitening Kit obsahuje LED urýchľovač s USB konektorom a 3 gélové perá určené na dve týždenné kúry. Bieliaca kozmetika od švajčiarskej značky Smilepen sa zameriava na domácu kúru s klinicky potvrdenými účinkami. Už počas jedného týždňa dochádza k viditeľnému zosvetleniu a redukcii zubného plaku. Kombinácia UV žiarenia, vzniknutého tepla a ingrediencií v gélovom pere zaisťuje bezpečné a efektívne bielenie.
Smilepen Whitening Kit je určený na zosvetlenie mierne zafarbených zubov a LED urýchľovač má diódy iba v modrom spektre. Sada na bielenie zubov obsahuje LED urýchľovač s napájaním cez USB konektor a 3 gélové perá (3x 5 ml) na 2-týždňovú kúru.

Použitie:

Vyčistite si zuby vhodnou zubnou pastou a kefkou. Opakovaným stlačením tlačidla na konci pera vytlačíte bieliaci gél. Gél nanášajte rovnomerne a presne na prednú plochu zubov v línii úsmevu. Vyvarujte sa čo najviac kontaktu gélu s ďasnami. Vložte LED urýchľovač do úst a stlačte. Prepojte urýchľovač s vaším smartfónom. Nechajte pôsobiť 15 až 30 minút podľa požadovaného účinku. Potom vyberte LED urýchľovač a vypláchnite si ústa teplou vodou. Pomocou kefky a zubnej pasty odstráňte zvyšky gélu. Opláchnite silikón urýchľovača teplou vodou a pred ďalšou aplikáciou ho navyše umyte mydlom. Aj LED urýchľovač opláchnite teplou vodou. Bielenie zubov môžete vykonávať raz denne počas jedného týždňa.

Odporúčanie:

Pred prvým použitím sa uistite, že nemáte žiadne neošetrené zubné kazy alebo zápal ďasien. Ak si nie ste istí, poraďte sa pred prvým použitím so svojím zubným lekárom. Upozorňujeme, že sa farebnosť zubov nie je daná len zafarbením, ale aj vlastnosťou skloviny a zuboviny. Napríklad sivé odtiene nemožno zmeniť na veľmi svetlý biely odtieň ani po dlhšom používaní. Odporúčame, aby ste si zuby pred prvou aplikáciou odfotili (bez použitia blesku!) pre následné porovnanie. Ak máte citlivé zuby alebo podráždené ďasná, skráťte dĺžku aplikácie LED svetla na 15 minút. Následná citlivosť ďasien a zubov po bielení je bežná a dočasná. Mala by úplne zmiznúť v priebehu niekoľkých dní po aplikácii. Používajte zubné pasty určené na starostlivosť o citlivé zuby a s remineralizujúcim účinkom (napríklad Apagard, Swissdent Crystal, Biomin).

Upozornenie:

Vyvarujte sa kontaktu gélu s očami. Pri kontakte oči ihneď vypláchnite dostatočným množstvom vody. Pred prvým použitím sa poraďte so svojím zubárom a pozorne si preštudujte písomnú informáciu. Vždy postupujte podľa inštrukcií! Počas používania môže príležitostne dôjsť k podráždeniu ďasien alebo zvýšeniu citlivosti zubov. Produkt nepoužívajte, ak máte zápal ďasien alebo neošetrený zubný kaz. Produkt nepoužívajte, ak ste alergický na jednu alebo viac zložiek bieliaceho gélu. Tento produkt nie je určený osobám mladším ako 18 rokov. Uchovávajte v suchu a chlade mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Bielenie zubov
EAN kód:: 697081055086
Značka:: Profimed

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail