Ive Inkontin stop 60+15 kapsúl

Kód: 7161
1 hodnotenie
34,49 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Výživový doplnok pre ženy v menopauze a postmenopauze.

Balenie: 60 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

IVE® je prírodný výživový doplnok, ktorý bol vyvinutý pre ženy v menopauze a postmenopauze, pri problémoch s nechceným únikom moču. Prípravok obsahuje zmes špeciálne upravovaných izoflavonov z vňate ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.) a sóje (Glycine max), lignanov zo semien ľanu siateho (Linum usitatissimum L.) a flavonolignanov zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum Gaertn.) a extrakt zo semien tekvice. Vďaka obsahu izoflavonov z ďateliny a lignanov z ľanu siateho napomáha prežiť pokojnejšie a vyrovnanejšie obdobie menopauzy. Jedná sa o nehormonálny prípravok.  

Prípravok obsahuje zmes špeciálne upravovaných izoflavonov z vňate ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.) a sóje (Glycine max), lignanov zo semien ľanu siateho (Linum usitatissimum L.) a flavonolignanov zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum Gaertn.) a extrakt zo semien tekvice obyčajnej. 

Prípravok sa obvykle užíva v množstve 1 kapsula 1x denne. Kapsula sa užíva v celku a zapíja sa dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčame užívať dva až tri mesiace. Pre podporu účinkov sa odporúča úprava životosprávy a pravidelné cvičenie zamerané na kritické partie.

Upozornenie: Nie je určené deťom. Nie je určené pre dospievajúce, tehotné a dojčiace ženy.

Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporučené denné dávkovanie.

Prípravok nie je liek a nesmie sa používať ako náhrada za lieky predpísané lekárom.

Uschovávajte v suchu pri teplote 15-25°C, uschovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail