Vitajte v internetovej lekárni iliek.sk - pôvodne ilieky.com

Repelent 2xK sprej proti komárom a kliešťom 100 ml

Kód: 27112
1 hodnotenie
3,53 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.6.2023

Repeletný prípravok v spreji s vysoko účinnou kombináciou dvoch látok DEET 16 % a ICARIDIN 5 %, ktorá rýchlo a účinne odpudzuje komáre a kliešte, počas najmenej dvoch hodín.

Balenie: 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahlivo chráni pred komármi a kliešťami. Možno použiť na oblečenie a obuv. Prípravok je vhodný pre deti od 2 rokov. Biocídy používajte bezpečným spôsobom. Pred použitím si prečítajte informácie o prípravku.

Po pretrepaní sa sprej aplikuje zo vzdialenosti cca 25 cm na pokožku a odev. Pri použití na tvár a krk sa najskôr aplikuje do dlaní, potom sa rozotrie. U detí sa neaplikuje priamo na ruky z dôvodu možnej kontaminácie očí.
5 streknutí = 1 g prípravku.

Bezpečnostné opatrenia a upozornenia:
Nepoužívajte u detí do 2 rokov. U detí do 12 rokov aplikovať maximálne 1x denne v množstve 6 g. Od 12 rokov maximálne 2x denne po 6 g. Neaplikujte na spálenú a porušenú pokožku. Pri podráždení kože prerušte používanie. Nie je určené na priemyselné použitie. Zamedzte priamemu kontaktu so syntetickými materiálmi. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylón. Po návrate si umyte ošetrené miesta mydlom a vodou. Nedovoľte manipuláciu s výrobkom deťom mladším ako 12 rokov. Nebezpečenstvo! Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, aj dlhodobo. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Nevdychujte aerosól ani výpary. Pri používaní výrobku nejedzte, nepite ani nefajčite. Nepoužitý výrobok/prázdny obal zneškodnite ako nebezpečný odpad.

Prvá pomoc pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
Pri vdýchnutí: Uložte postihnutého na čerstvý vzduch do polohy uľahčujúcej dýchanie.
Pri prehltnutí: Vypláchnite ústa. Nevyvolávajte vracanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Repelenty A Pinzety
EAN kód:: 8588000300273

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail