Puressentiel Stress Roll-on 5 ml

Kód: 5698
1 hodnotenie
Značka: Puressentiel
9,12 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Roll-on proti stresu s 12 esenciálnymi olejmi.

Balenie: 5 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Roll-on proti stresu. Masážny guľôčkový aplikátor. 12 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné. Zmierňuje napätie. Ukľudňuje myseľ pri strese. Pre osoby od 7 rokov. Bez konzervantov a farbív.

Pôsobenie: 12 ESENCIÁLNYCH OLEJOV:
Rímsky ruman, levanduľa, majorán, mentha pulegium, neroli, pomaranč, petitgrain, západoindické santalové drevo, šalvia, vetiver a ylang ylang s ukľudňujúcimi, tíšiacimi a uvoľňujúcimi účinkami. Uvoľňuje napätie a tíši pocity zúrivosti, nervozity alebo zlej nálady.
Dávkovanie: Pred použitím dôkladne pretrepte. Nanášajte na pokožku: na vnútornú stranu zápästí, na spánky a strany krku. Vnútorné strany zápästí o seba chvíľu trite a zhlboka sa nadýchnite vône esenciálneho oleja, kedykoľvek ucítite stres. Desaťkrát sa zhlboka nadýchnite.

Rady: Pokožku ihneď po aplikácii nevystavujte slnku. Neodporúčame deťom do 7 rokov, tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty a ľuďom s alergiou na salicyláty. V prípade detí, a pokiaľ ste v priebehu liečby, poraďte sa pred použitím s lekárom. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicou.

Držte mimo dosahu detí. Nepoužívajte, pokiaľ ste alergici a nespravili ste predchádzajúci test na pokožke. Určené na vonkajšie použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Značka :: Puressentiel
EAN :: 3401546259551

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail