Puressentiel Rest & Relax Air Spray 75 ml

Kód: 5704
Neohodnotené
Značka: Puressentiel
20,06 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.7.2024

Relaxačný sprej s 12 esenciálnymi olejmi.

Balenie: 75 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej na uvoľnenie a oddych. Aerosól v spreji. 12 esenciálnych olejov. 100% prírodné a čisté zloženie.

CEZ DEŇ: Prináša uvoľnenie a oddych. Znižuje stres.

V NOCI: Uspáva. Prispieva ku kľudnému, pokojnému a regeneratívnemu spánku.


Dávkovanie:

Sprej na atmosférické použitie. Streknite jedenkrát do všetkých štyroch rohov spálne. Môžete posprejovať aj vreckovku a položiť ju na nočný stolík.
Odporúčanie: Nesprejujte v prítomnosti dieťaťa mladšieho ako 1 rok. Počkajte aspoň 30 minút, než takéto dieťa do miestnosti opäť vezmete.

Neodporúčame tehotným alebo dojčiacim ženám, osobám, ktoré v minulosti zaznamenali kŕčové alebo epileptické záchvaty, a ľuďom alergickým na esenciálne oleje. V prípade detí, a pokiaľ ste v priebehu dlhodobej liečby, poraďte sa pred použitím s odborníkom. Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa kontaktu s očami, pokožkou a sliznicou. Držte mimo dosahu detí. Nekonzumujte. Skladujte mimo jedla, pitia a kŕmenia pre zvieratá. môže spôsobovať alergické reakcie na pokožke. Kvapalina aj výpary sú mimoriadne horľavé. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pokiaľ dôjde ku kontaktu s pokožkou: Opatrne vyplachujte pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých minút. Pokiaľ podráždenie pokožky, vyrážka alebo podráždenie očí trvá, vyhľadajte lekársku pomoc. Nekonzumujte. V prípade konzumácie vypláchnite ústa, ihneď vyhľadajte lekára a ukážte mu krabičku alebo fľaštičku.


Zloženie: 12 esenciálnych olejov: Ružové drevo, ruman rímsky, cyprus, levanduľa, mandarínka, majorán, neroli, pomaranč, vôňovec, petitgrain, santalové drevo a železník s ukľudňujúcimi, uvoľňujúcimi a tíšiacimi účinkami, ktoré prirodzene prinášajú uvoľnenie, oddych a spánok.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Značka :: Puressentiel
EAN :: 3401545057837

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail