Phyteneo Vermophyt 20 kapsúl

Kód: 1716
Prírodné
Neohodnotené
Značka: Phyteneo
11,24 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Prípravok je výživový doplnok obsahujúci rastlinné extrakty. Herbálny prípravok na podporu normálnej činnosti črevného traktu a jeho prečistenie.

Balenie: 20 kapsúl 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôsobenie prípravku je založené na vyváženej kombinácií látok herbálneho pôvodu: semena tekvice obyčajnej a černušky siatej, koreňa omanu pravého, silice saturejky záhradnej, klinčekovca voňavého a tymiánu obyčajného.

Oman a tymián podporujú činnosť črevného traktu a jeho prečistenie, saturejka je významným antioxidantom a prispieva k normálnemu tráveniu podobne ako klinčekovec, ktorý naviac podporuje chuť do jedla. Hlavnou účinnou látkou zo semien tekvice je látka cucurbitin.

Vajíčka mrle detskej môžu prežiť v priaznivých podmienkach (chladnejšia teplota do 20 °C) až niekoľko dní na oblečení, posteľnej bielizni alebo iných predmetoch. Infekcia vzniká, pokiaľ sú tieto vajíčka náhodne požité. Vajíčka sú veľmi ľahké a môžu byť roznášané dokonca prúdením vzduchu. Počet vajíčok vylúčených jednou samicou sa pohybuje medzi 5–17 tisíc a sú často zlepené do tenkých nití.

Počas doby používania prípravku venujte zvýšenú pozornosť dodržiavaniu správnej osobnej hygieny (umývanie rúk a pod.) a hygieny v domácnosti (používanie čistej posteľnej bielizne atď.)

Použitie:

Užívanie výživového doplnku je vzhľadom na vek nasledovné: 

Deti 5 - 12 rokov: 1 kapsula denne.
Deti 12 - 18 rokov: 1 až 2 kapsule denne.
Dospelí: 3 až 4 kapsule denne.
Odporúča sa užívať po dobu 5 dní, 30 minút pred jedlom. Kapsuly sa zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie nesladeného čaju alebo vody. Nepoužívajte prípravok skôr ako 10 dní od skončenia posledného užívania.

Zloženie:

ÚČINNÉ LÁTKY
Obsah v 1 kapsli
Tekvica obyčajná, extrakt zo semien
100 mg
Černuška siata, semená
20 mg
Oman pravý, extrakt z koreňa
15 mg
Saturejka záhradná, silica
4,2 mg
Klinčekovec voňavý, silica
2,4 mg
Tymián obyčajný, silica
0,5 mg
 
OSTATNÉ LÁTKY

oxid kremičitý (E 551), stearan horečnatý (E 470b), glycerol, želatína, čistená voda, uhličitan vápenatý (E 170), modifikovaný škrob (E 1450).

Upozornenie:

Prípravok nie je vhodný pre deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračovať odporúčané dávkovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Antiparazitické prípravky
Značka :: Phyteneo
EAN :: 8594071270209

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail