Vitajte v internetovej lekárni iliek.sk - pôvodne ilieky.com

Phyteneo Vermophyt 20 kapsúl

Kód: 1716
Neohodnotené
10,48 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.3.2023

Prípravok je výživový doplnok obsahujúci rastlinné extrakty.

Balenie: 20 kapsúl 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok je výživový doplnok obsahujúci štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inula helenium), silice saturejky záhradnej (Satureja hortensis), klinčekovce vonného (Syzygium aromaticum), tymiánu obyčajného (Thymus vulgaris) a semená černušky siatej (Nigella sativa). Prítomnosť cudzopasníkov v gastrointestinálnom trakte mrľa detská (Enterobius vermicularis), škrkavka detská (Ascaris lumbricoides), tenkohlavec bičíkový (Trichuris trichiura), machovci (Ancylostoma duodenale, Necator americanus), háďatko črevné (Strongyloides stercoralis), pásomnica (Taenia spp.) sa prejavuje najčastejšie rôzne intenzívnym svrbením v okolí konečníka prípadne pošvy. Menej často sa vyskytujú prejavy žalúdočné nevoľnosti až straty chuti do jedla, podráždenosť, nepokoj a nespavosť.

Použitie:

Úžívanie výživového doplnku je vzhľadom na vek nasledovné: 

Deti 5 - 12 rokov: 1 kapsula denne.
Deti 12 - 18 rokov: 1 až 2 kapsule denne.
Dospelí: 3 až 4 kapsule denne.
Odporúča sa užívať po dobu 5 dní, 30 minút pred jedlom. Kapsuly sa zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny, najlepšie nesladeného čaju alebo vody. Nepoužívajte prípravok skôr ako 10 dní od skončenia posledného užívania.

Upozornenie:

Prípravok nie je vhodný pre deti do 5 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Neprekračovať odporúčané dávkovanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: