Olfen 140 mg liečivá náplasť 5 ks

Kód: 7191
1 hodnotenie
Značka: Olfen
9,49 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Liek znižuje bolesť. Patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov. Liek sa používa na krátkodobú liečbu v miestnej symptomatickej liečbe bolesti spojenej s akútnym presilením, vyvrtnutím alebo podliatinách na rukách a nohách v dôsledku zranení, napríklad športových úrazoch.

Balenie: 5 náplastí

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.Prípravok je určený na vonkajšie použitie (aplikuje sa na kožu, vlasy, nechty, alebo sliznice).Počas užívania prípravku treba chrániť pokožku pred UV-žiarením (slnko, solárium).Prípravok sa nesmie užívať alebo používať v III. trimestri tehotenstva.Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 16 rokov je kontraindikované.
 

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí a dospievajúci vo veku od 16 rokov:
1 liečivá náplasť na bolestivú oblasť 2x denne, ráno a večer. Maximálna celková denná dávka sú 2 liečivé náplasti, a to aj vtedy, ak sa má liečiť viac ako 1 poranená oblasť. Na 1x sa má liečiť len 1 bolestivá oblasť.

Liek sa má používať počas čo najkratšej doby. Čas používania nemá prekročiť 7 dní.

Spôsob použitia

Náplaste sú určené na transdermálne použitie. Vrecko s liečivou náplasťou sa prestrihne na označenom mieste. Vyberie sa 1 náplasť, odstráni sa plastová fólia, ktorá slúži na ochranu adhézneho povrchu a náplasť sa priloží na boľavý kĺb alebo oblasť. V prípade potreby sa môže náplasť upevniť pomocou elastickej sieťky. 
Liečivá náplasť sa nesmie dostať do kontaktu s/alebo sa aplikovať na oči alebo sliznice. Nemá sa používať spolu so vzduchotesným (okluzívnym) obväzom. Liečivá náplasť sa nesmie deliť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Náplasti a spreje na bolesť svalov, kĺbov a kostí
EAN kód:: 4030096106108
Značka:: Olfen
ŠUKL kód:: 52119

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail