Ocutein Forte Lutein 15 mg 60+15 kapsúl

Kód: 321
1 hodnotenie
23,84 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.6.2024

Výživový doplnok prispieva k udržiavaniu normálneho fungovania zraku.

Balenie: 60+15 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

OCUTEIN FORTE® Luteín 15 mg obsahuje kvalitný rybí olej s vysokým obsahom kyseliny dokosahexaenovej (DHA) a kyseliny eikosapentaénovej (EPA). DHA a EPA sú vysoko koncentrované v bunkách oka. DHA prispieva k udržiavaniu normálneho zraku.

Prírodné karotenoidy COMPLEX: luteín, zeaxantín, betakarotén -tieto látky patria medzi karotenoidy, ktoré tvoria významnú skupinu antioxidantov. Tieto karotenoidy sa akumulujú vo vyššom množstve najmä v žltej škvrne sietnice oka (makula). S pribúdajúcim vekom však koncentrácia karotenoidov v oku klesá. Žltá škvrna (makula lutea) obsahuje vysokú koncentráciu pigmentov: luteínu a zeaxantínu. Čím je koncentrácia pigmentov v bunkách sietnice vyššia, tým je aj lepšia jej ochrana. Betakarotén je najznámejším karotenoidom, z ktorého si náš organizmus dokáže sám "vytvoriť" vitamín A. Vitamín A prispieva k správnej funkcii zraku.

ANTIOXIDANT COMPLEX: vitamín E, vitamín C, zinok, meď a selén - UV žiarenie a ionizačné žiarenie sú zdrojom voľných radikálov, ktoré môžu mať negatívny vplyv na membrány a proteíny v šošovke. Organizmus sa dokáže proti voľným radikálom brániť pomocou tzv. Antioxidantů2,3,4, 5, a preto je OCUTEIN FORTE® Luteín 15 mg veľmi vhodne doplnený o ANTIOXIDAČNÝ COMPLEX. Vitamín C, zinok, meď a selén prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným poškodením. Zinok navyše prispieva k udržiavaniu normálneho zraku.

Použitie:

Prípravok sa užíva v množstve 1 kapsula 1x denne. Kapsuly sa užívajú vždy vcelku a zapijú dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Ukladať mimo dosahu detí! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vhodné pre diabetikov. Bez umelých farbív. Skladujte v suchu pri teplote 15 - 25°C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail