Novo C Komplex Lipozomálny vitamín C s vitamínom D3 a zinkom 90 kapsúl

Kód: 23638
6 hodnotení
Značka: Novo C
26,44 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Výživový doplnok obsahuje v každej kapsule 300 mg vitamínu C, 25 µg vitamínu D a 10mg zinku, všetky tri účinné látky v lipozomálnej forme. Súčasne obsahuje aj také prírodné účinné látky, ako sú výťažok zo šípok a citrusové bioflavonoidy. Obal kapsule obsahuje prírodné farbivo (pochádzajúce z výťažkov paradajok).

Balenie: 90 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

ČO SÚ LIPOZÓMY?

Lipozomálny vitamín C Novo C je novou generáciou vitamínu C s najefektívnejšou absorbciou vitamínu C! Lipozomálny vitamín C predstavuje kombináciu vitamínu C a fosfolipidov. Počas výrobného procesu je vitamín C zabalený do obalu podobnému bunkovej membráne. Tento obal poskytuje ochrannú vrstvu pre vitamín C počas tráviaceho procesu a umožňuje mu fúziu s bunkami. Preto je oveľa dostupnejší.

  • Vitamín C prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek proti oxidačnému stresu, k znižovaniu únavy a vyčerpania, k normálnemu fungovaniu nervového systému a k udržiavaniu normálnych fyziologických funkcií

  • Vitamín D a zinok prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému

  • Zinok popritom prispieva k udržiavaniu normálneho duševného fungovania, ako aj k ochrane buniek voči oxidačnému stresu

Užívanie:

Odporúča sa užívať 1-2 kapsuly denne, s veľkým množstvom tekutín, podľa možnosti ráno.

Upozornenie:

Vhodné od 8 rokov veku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je náhradou za vyrovnanú pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Multivitamíny
EAN kód:: 5997375711400
Značka:: NOVO C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail