Moringa Caribbean 60 kapsúl

Kód: 8178
2 hodnotenia
Značka: MORINGA
19,55 €
Skladom do 3-5 dní

Prírodný multivitamín a multiminerál s unikátnymi aminokyselinami pre zvýšenie imunity, energie a celkového zdravia.

ČISTÝ PRÁŠOK ZO SUŠENÝCH LISTOV A STONIEK MORINGA CARIBBEAN V KAPSULIACH

 

Moringa (lat. Moringa oleifera) je pestovaná ekologickým spôsobom vo vulkanickej oblasti ostrova St. Lucia v Karibiku. Prášok je vyrobený zo šetrne sušených listov a stoniek stromčeka Moringa. Vysoká dávka vitamínov, minerálov, esenciálnych aminokyselín a antioxidantov prispieva k zdraviu, vitalite a regenerácii. Ochraňuje bunky pred voľnými radikálmi vďaka vysokej koncentrácii antioxidantov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Moringa Caribbean je všestranný výživový doplnok. Sušený prášok predstavuje kombináciu nutričných a medicínskych fytochemikálií.

100 g čistého prášku obsahuje:

  • 10-násobok vitamínu A vo forme karoténu, ako v mrkve
  • 12-násobok vitamínu C, ako v pomarančoch
  • 17-násobok vápnika, ako v mlieku
  • 15-násobok draslíka, ako v banánoch
  • 25-násobok železa, ako v špenáte
  • 9-násobne viac proteínov, ako v jogurte.

Významným atribútom je biologická dostupnosť a vstrebateľnosť čisto prírodných mikronutrientov v ľudskom organizme. Pri komplexnom pohľade nájdeme v moringe vitamíny B1, B2, B3, ale aj vitamíny rozpustné v tukoch - A, D, E a K a množstvo minerálov – okrem spomínaných aj meď, fosfor, zinok a ďalšie.

Moringa je tiež zdrojom 46-tich prírodných antioxidantov. Jej listy obsahujú prevažne flavonoidy a karotenoidy. Antioxidačný efekt pôsobí proti rakovine prostaty, ale aj problémom s pokožkou, sleduje sa protinádorový účinok extraktu listov. Modulačný efekt bol zistený pri anémii, vysokom krvnom tlaku, diabete, vysokom cholesterole, problémoch so štítnou žľazou a obličkových ťažkostiach.

Silný protizápalový účinok je nápomocný pri reumatoidných ochoreniach, potláčaní bolesti a opuchoch. Napomáha aj pri rôznych tráviacich problémoch. V mnohých prípadoch sa ukázal anti-bakteriálny, anti-mikrobiálny a anti-virálny efekt a vplyv na povzbudenie imunitných procesov. Má detoxikačný účinok a dokonca neuroprotektívny charakter. Môže zlepšiť stav pri migrénach a bolestiach hlavy. Listy pôsobia protizápalovo aj ako prevencia proti chrípke a nachladnutiu. Osvedčila sa i diabetikom, keďže dokáže znižovať hladinu cukru v krvi. Taktiež pomáha proti únave a stresu.

Moringa nezabúda ani na ženy. Vzácny prvok zeatín spomaľuje starnutie buniek, čo z neho robí úžasný anti-aging faktor pôsobiaci proti vráskam, vyznačujúcim sa pozitívnym účinkom na pokožku. Pôsobenie zeatínu podrobne študovali mnohé výskumné centrá. Môžeme spomenúť napríklad Dánske centrum pre molekulárnu gerontológiu.

Dávkovanie
 
  • Denná dávka pre dospelých - 4 kapsule (2x2)
  • Denná dávka pre tínedžerov - 2 kapsule
  • Denná dávka pre deti od 3 rokov - 1 kapsula
  • Kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé potraviny, výživové doplnky a čaje
EAN kód:: 4260568520099
Značka:: Moringa Caribbean

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail