Globifer Forte 40 tabliet

Kód: 11244
Neohodnotené
19,51 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
4.10.2023

Je prirodzený, ľahko stráviteľný doplnok výživy s obsahom železa určený pre situácie, keď sa v bežnej strave nenachádza dostatok železa.

Balenie: 40 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

GlobiFer® forte je prirodzený, ľahko stráviteľný doplnok výživy s obsahom železa určený pre situácie, keď sa v bežnej strave nenachádza dostatok železa. Poskytuje telu doplnok železa.

Železo je základná mikroživina a jeho dostatok je dôležitý pre správne fungovanie mnohých súčastí ľudského organizmu. Je základom pre tvorbu hemoglobínu a teda pre transport kyslíka do celého tela. Preto je celý energetický metabolizmus závislý na dostatočnom zásobovaní železom. V prípade nedostatku železa, tieto telesné funkcie môžu byť narušené. K dobrému zdraviu a pohode sú potrebné dostatočné zásoby železa. Žiadne alebo znížené zásoby železa v organizme vedú k zhoršeniu výkonnosti a k únave.

Použitie a dávkovanie:

Odporúčané užívanie: 1 – 2 tablety denne. Môže byť používaný tak dlho ako je potrebné. Nie je limitovaná maximálna doba jeho používania. Odporúčané je používať produkt minimálne 3 mesiace.

Upozornenie: 

Nie je vhodný pre deti do 12 rokov. Neužívajte GlobiFer® forte ak trpíte anémiou nie z nedostatku železa alebo ak máte nadbytok železa alebo poruchy využitia železa. Železo môže zapríčiniť tmavú alebo zelenú farbu stolice. Je to normálne a nie je potrebné sa tým obzvlášť zaoberať. Výživový doplnok sa vzájomne neovplyvňuje s čajom, kávou, ani stravou. Výživový doplnok neslúži ako náhrada vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Skladujte pri teplote nižšej ako 25 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky na chudokrvnosť
EAN kód:: 5425035663092
Značka:: Gedeon Richter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail