MAGNE B6 Forte plus 30 tabliet

Kód: 7329
2 hodnotenia
Značka: Magne B6
11,84 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

Doplnok stravy pre dospelých s horčíkom, vitamínmi B6, B9 a extraktom z rozchodnice. Podpora výkonnosti, pamäti a odolnosti voči stresu.

Balenie: 30 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

Stres je bežnou súčasťou ľudského života a pre niekoho môže byť i hnacím motorom. Istý čas sa každý môže cítiť úzkostlivo, alebo byť doslova na dne. Keď však vážne okolnosti začínajú vážne ovplyvňovať váš súkromný či pracovný život, MAGNE B6 Forte Plus tablety môžu pomôcť udržať stres pod kontrolou.

Výhody špeciálneho zloženia výživového doplnku Magne 6 Forte Plus:

  • Natívny extrakt z rastliny Rhodiola Rosea (suchý extrakt 7-10 / 1 - 144 mg) pomáha organizmu odolávať stresu ovplyvňovaním hladiny stresového hormónu
  • Horčík morského pôvodu (300 mg) pomáha doplniť zásobu horčíka v organizme
  • Vitamín B6 (2 mg) asistuje látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a psychike
  • Vitamín B9 (200 µg) prispieva k odstráneniu pocitov vyčerpania, únavy a podporuje koncentráciu i pamäť
  • V náročnom stresovom období stačí užívať 1 tabletu denne, kedykoľvek počas dňa

 

Tajomná rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea) na dobrú náladu

Rozchodnica ružová, adaptogén známy ako arktický koreň alebo zlatý koreň, rastie v chladných horských oblastiach Európy a Ázie. Vytrvalá skalnička sa dokáže prispôsobiť aj tým najextrémnejším podmienkam a presne rovnakým mechanizmom dokáže poslúžiť i ľuďom. V Rusku a Škandinávii ju používajú už po celé stáročia proti stresu. 

Široké spektrum účinkov extraktu z tejto rastliny je stále predmetom skúmania, no veľmi zaujímavé závery priniesla istá štúdia*, v ktorej bol extrakt podávaný pacientom s príznakmi syndrómu vyhorenia (stres, depresia, nesústredenosť, únava). Prvé zlepšenia sa dostavili už počas prvého týždňa užívania. Jej efekt v kombinácii s horčíkom a vitamínmi B6 a B9 si teda pri strese v práci i mimo nej mnohí možno ani nepotrebujeme predstavovať.

Použitie:

Dospelí užívajú 1 tabletu doplnku MAGNE B6 Forte Plus denne, ideálne po dobu 30 dní. V prípade potreby môžete užívanie opäť zopakovať. Každú tabletu nezabudnite zapiť veľkým pohárom vody. 

Upozornenie:

Doplnok stravy nie je vhodný pre deti a mladistvých.
Tehotné a dojčiace ženy i osoby pod lekárskym dohľadom by sa mali užívanie akýchkoľvek doplnkov konzultovať so svojím lekárom.
Potravinový doplnok MAGNE B6 Forte Plus sa nepoužíva ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
Denná dávka sa nemá prekračovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Magnézium
EAN kód:: 3664798005851
Značka:: Magne B6

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail