LEROS bylinný adventný kalendár s Betlehemom 24ks

Kód: 28516
1 hodnotenie
Značka: Leros
4,98 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Nástenný bylinný kalendár, z ktorého si môžete vystrihnúť a zložiť ručne maľovaný Betlehem. Obsahuje 24 postavičiek na vystrihnutie, 24 ručne maľovaných Vianočných menoviek a 24 čajov LEROS.

Balenie: 24 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Obľúbený bylinný kalendár na stenu sme tento rok obohatili ručne maľovaným betlehemom a menovkami na darčeky pani maliarky Evy Milotovej, ktorá žije a tvorí v Hulíne pri Kroměříži. Betlehem sa skladá z 24 ručne maľovaných postavičiek, ktoré nájdete pod každým jednotlivým čajovým sáčkom. Postavičky si môžete vystrihnúť a nalepiť do panorámy, ktoré nájdete na vnútornej strane krabice. Motívom pozadia je moravské mestečko Štramberk, so známkou Štramberskou Trúbou. Vďaka vyznačeným políčkam na spodnej strane krabice, ľahko nájdete kam vlepiť vystrihnuté postavičky do Betlehema. Každé čajové vrecko má navyše menovku na darček, ktorá je maľovaná pani maliarkou a obsahuje jeden z 12 Vianočných motívov z jej zbierky Českých a Moravských Betlehemov.

Zloženie:

LEROS RANNÉ ZAHRIATIE: 1 čajový sáčok prelejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-10 minút.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ČIERNY RYBÍZ & HRUŠKA: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 8-10 minút.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, AFRICKÝ ROOIBOS: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 5-10 minút.

LEROS ČAJ NA PRIEDUŠKY: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-10
minút. 

LEROS BYLINKOVÉ VIANOCE: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 10 minút.

LEROS SPÁNOK & NERVY: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (200 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 10 minút. Čaj sa pije vlažný, posledná šálka ½ hodiny pred spaním.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, RAKYTNÍK & POMARANČ: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 10 minút. 

LEROS ČAJ ZO STRÁŽNICE: 1 čajový sáčok prelejte šálkou (1/4) vriacej vody, vylúhujte 7-10 minút, sáčok vyberte. 

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, LÍPA & ZÁZVOR: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 10 minút.

LEROS VITAMIN C IMUNITA: 1 čajové vrecko obsahuje min. 20 mg vitamínu C (25% RHP-referenčná hodnota príjmu). 

LEROS DOBRÉ ZAŽÍVANIE: 1 čajový sáčok prelejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 10 minút.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ŠÍPOK & MALINA: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 5-10 minút.

LEROS LEVANDULOVÉ UPOKOJENIE: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-10 minút.

LEROS MAXIMUM IMUNITA: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (200 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-10 minút.

LEROS PREHRIATIE IMUNITA: 1 čajový sáčok prelejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-10 minút.

LEROS BYLINKOVÁ ENERGIA 2: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (200 ml) a vylúhujte 5-10 minút. Upozornenie Obsahuje kofeín. 

LEROS SILNE OČI: 1 čajový sáčok prelejte šálkou
(250 ml) vriacej vody a vylúhujte v prikrytej nádobe 10 minút. Počiatočná modrá farba náleve je spôsobená rastlinnými farbivami.

LEROS HLADKÉ POZADIE: 1 nálevové vrecko zalejte vriacou vodou (250ml) a vylúhujte 10 minút. 

LEROS IMUNITA ČIERNY BEZ: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte 5-10 minút.

LEROS hlboký spánok: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (100-150 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 7-12 minút. Čaj sa pije teplý alebo vlažný 1 až 2 hodiny pred spaním. 

LEROS BYLINKOVÁ VESELOSŤ: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-8 minút.

LEROS BYLINKOVÝ DETOX: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 10 minút.

LEROS ŠTÍHLA LÍNIA: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 5-10 minút. Čaj sa pije vlažný. Posledná šálka čaju pite 2 hodiny pred spaním.

LEROS VNÚTORNÁ HARMÓNIA: 1 čajový sáčok zalejte vriacou vodou (250 ml) a vylúhujte v prikrytej nádobe 7-15 minút. 

UPOZORNENIE:

LEROS RANNÉ ZAHRIATIE: Výrobok nie je určený pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ČIERNY RYBÍZKO & HRUŠKA: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, AFRICKÝ ROOIBOS: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi.
Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJ NA PRIEDUŠKY: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS BYLINKOVÉ VIANOCE: Nie je určené pre deti do 3 rokov.

LEROS SPÁNOK & NERVY: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, RAKYTNÍK & POMARANČ: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi.

LEROS ČAJ ZO STRÁŽNICE: Výrobok nie je určený pre deti. Použitie
v tehotenstve av období dojčenia konzultujte s lekárom.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, LÍPA & ZÁZVOR: Výrobok nie je určený pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom.

LEROS VITAMÍN C IMUNITA: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

LEROS DOBRÉ ZAŽÍVANIE: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ČAJOVÝ DÝCHANIEK, ŠÍPOK & MALINA: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS Levanduľové UPOKOJENIE: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS MAXIMUM IMUNITA: Nie je určené pre deti do 6 rokov. Prípravok je nevhodný pre osoby so systémovým ochorením (TBC, AIDS, lupus, roztrúsená skleróza). Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok.

LEROS PREHRIATIE IMUNITA : Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Nie je určené pre deti do 4 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by mali pitie čaju konzultovať s lekárom.

LEROS BYLINKOVÁ ENERGIA 2: Obsahuje kofeín. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi.

LEROS SILNE OČI: Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi.

LEROS HLADKÉ POZADIE: Výrobok nie je určený pre deti,
tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné u pacientov s ochorením srdca a obehového systému.

LEROS IMUNITA ČIERNY BEZ: Nepoužívajte pri precitlivenosti na kvet bazy čiernej. Nie je určené pre deti.
Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS hlboký spánok: Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chránený pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS BYLINKOVÁ VESELOSŤ: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

LEROS BYLINKOVÝ DETOX: Nie je určené pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS ŠTÍHLA LÍNIA: Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov. Výrobok obsahuje kofeín. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

LEROS VNÚTORNÁ HARMÓNIA: Výrobok nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú zložku čajovej zmesi. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Bez chemických prísad a aróm. Bez konzervačných látok. Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C, chráňte pred svetlom a cudzími pachmi. Ukladajte mimo dosahu detí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Čaje
EAN kód:: 8594740042267
Značka:: Leros

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail