Imodium Plus 2mg/125mg tablety

Kód: 32570
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Imodium
9,25 € –9 %
imodium plus 12 tabliet iliek
9,25 € –9 % 8,36 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Liečba akútnej hnačky sprevádzanej plynatosťou a kŕčmi. Na liečbu akútnej hnačky, ak je akútna hnačka spojená s abdominálnym diskomfortom súvisiacim s vetrami vrátane nadúvania, kŕčov alebo plynatosti.

Balenie: 12ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Imodium® Plus 2 mg/125 mg tablety obsahujú loperamídium-chlorid a simetikón a sú určené na vnútorné použitie. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa alebo sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Dávkovanie
  • Dospelí: Začiatočná dávka sú 2 tablety, následne 1 tableta po každej riedkej stolici. Denne sa majú užiť najviac 4 tablety a tablety sa nemajú užívať dlhšie ako 2 dni.
  • Dospievajúci vo veku od 12 do 18 rokov: Začiatočná dávka je 1 tableta, následne 1 tableta po každej riedkej stolici. Denne sa majú užiť najviac 4 tablety a tablety sa nemajú užívať dlhšie ako 2 dni.
Spôsob použitia:

Tableta sa má prehltnúť vcelku a zapiť vodou. Deliaca ryha nie je určená na rozlomenie tablety.

Zloženie:

Čo Imodium® Plus obsahuje: Liečivá sú: loperamídium-chlorid (2 mg v tablete) a simetikón (stanovené ako 125 mg dimetikónu v tablete) - Ďalšie zložky sú hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, draselná soľ acesulfámu, umelá vanilková príchuť (zahŕňa propylénglykol, maltodextrín, etanol a benzylalkohol), sodná soľ karboxymetylškrobu A a kyselina stearová.

Dodatočné parametre

Kategória: Lieky na hnačku
EAN:: 3574661786278
Značka:: Imodium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail