Gyntima Probiotica Forte vaginálne čapíky 10 ks

Kód: 439
Neohodnotené
8,49 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa  vo vaginálnej flóre a zabezpečujú ich optimálne rozmnožovanie. 

Balenie: 10 vaginálnych čapíkov

Detailné informácie

Podrobný popis

Čapíky sa obvykle používajú 1x denne, najlepšie pred spaním po večernej hygiene. Čapík sa aplikuje hlboko do pošvy.

Sérum nanášajte 2x denne až do dosiahnutí žiadaného účinku. Neskôr pokračovať v aplikácii 1x denne, resp. podľa potreby a individuálnych pocitov používateľa, aby sa žiadaný vzhľad udržal.

Gyntima vaginálne čapíky probiotica FORTE vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily a zabezpečujú ich optimálne rozmnožovanie. Obsiahnutý Tea Tree olej pomáha pri eliminácii bakteriálnych a mykotických infekcií. Odporúča sa používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o zdravé prostredie pošvy. Zvlášť účinné je používanie čapíkov v období menopauzy a laktácie.

HOODIA Slimming zoštíhľujúce telové sérum je vynikajúcim doplnkom na cielené ošetrenie kritických partií tela, pričom zmierňuje aj príznaky celulitídy. Účinné látky prípravku zvyšujú účinok enzýmov rozkladajúcich tuk, napomáhajú preprave trigliceridového tuku z tukuvých buniek a zlepšením mikrocirkulácie napomáhajú odstraňovať škodlivé látky z organizmu. Týmto trojitým účinkom pomáha cielene rozbúravať tuk na problémových partiách.

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

ŠUKL kód: P84264

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail