GS Condro Diamant 100+50 tabliet

Kód: 12510
Výhodné balenie
1 hodnotenie
Značka: GS
29,17 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Výživový doplnok s obsahom kryštalického glukozamín sulfátu vo Vianočnom balení.

Balenie: 100+50 tabliet

Detailné informácie

Podrobný popis

GS Condro® DIAMANT je jedinečným kĺbovým prípravkom a ideálnou kĺbovou výživou pre všetky typy kĺbov. Stará sa totiž nielen o kĺbové chrupavky, ale tiež o väzy a šľachy – jedinú prekrvenú časť našich kĺbov, čo z neho robí skutočný diamant medzi kĺbovými prípravkami!

Zlatým štandardom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro® je glu­kozamín sulfát – základná stavebná molekula tzv. proteoglykánov – látok prirodzene zaisťujúcich pružnosť a zároveň výživu kĺbovej chrupavky. Je tiež základnou súčasťou kĺbového mazu.

V prípravku GS Condro DIAMANT® je v dennej dávke obsiahnutých 1600 mg čistého glukozamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q®. Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke. 

Revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN® je kombinácia:
  • špeciálnej látky Aescin (extrakt Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg. Aescin prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových puzdier, väzov a šliach. Tiež prispieva k zlepšeniu obehu telesných tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácia tkanív).
  • vitamínu C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.

Vďaka novému zloženiu GS Condro® DIAMANT podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

Bez umelých farbív

Nová farebnosť tabliet: zloženie je novo bez umelých farbív. Premenlivé sfarbenie jednotlivých tabliet je štandardné.

Odporúčané dávkovanie:

 

Dospelí: 1× denne 2 tablety alebo 2× denne 1 tableta.

Deti od 12 rokov: 1 tableta denne.

Tablety je možné užiť kedykoľvek počas dňa, najlepšie s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Z podstaty účinných látok vyplýva, že priaznivé pôsobenie sa môže prejaviť iba pri pravidelnom dlhodobom užívaní, preto je veľmi dôležité užívať GS Condro DIAMANT® aspoň 2 mesiace. Túto dvojmesačnú kúru opakujte 3× ročne. Pre maximálny účinok je vhodné užívať prípravok trvalo, najmä pokiaľ sú Vaše kĺby silne namáhané.

Upozornenie:

Nie je určené tehotným a dojčiacim ženám a deťom do 12 rokov. Skladujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku (bezgluténový).

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa
EAN kód:: 8595693300992
Značka:: GS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail