Flector EP náplasť 10 ks

Kód: 395
Akcia
2 hodnotenia
Značka: Flector
14,93 € –5 %
Flector EP náplasť 10 ks
14,93 € –5 % 14,15 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.7.2024

Používa sa na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín, chrbta, svalov.

Balenie: 10 náplastí

Detailné informácie

Podrobný popis

Liečivá náplasť obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku. Používa sa pri pomliaždení, natiahnutí, vyvrtnutí, na lokálne ošetrenie reumatických bolestí (periarthritis, bursitis, epicondylitis, cervikálny syndróm, spondylosis, tendovaginitis, alebo ako lokálna symptomatická liečba bolesti pri epikondylitíde a vyvrtnutom členku.

Použitie:

Podľa návodu sa rozstrihne obal, ktorý obsahuje transdermálnu náplasť. Transdermálna náplasť sa vyberie a odstráni sa plastová fólia. Náplasť sa následne priloží na boľavý kĺb alebo oblasť. Nesmie sa aplikovať na poškodenú pokožku s poranením akéhokoľvek druhu (exsudatívna dermatitída, ekzém, infikované poranenie, popálenina alebo rana). Nesmie sa dostať do kontaktu so sliznicou alebo očami. V prípade potreby sa transdermálna náplasť môže upevniť pomocou sieťového hadicového obväzu. Nemá sa používať s uzavretým obväzom. Liečivá náplasť sa má použiť celá

Upozornenie:

Liek je kontraindikovaný v treťom trimestri tehotenstva. Počas prvého a druhého trimestra by sa liek nemal používať. Použitie lieku počas dojčenia sa neodporúča.
Liek sa neodporúča u detí do 15 rokov. Liek by sa mal u starších pacientov, ktorí sú viac náchylní k nepriaznivým účinkom, používať opatrne. S opatrnosťou sa má liek používať u pacientov s renálnou a/alebo hepatálnou poruchou. Liek je kontraindikovaný u pacientov s aktívnym peptickým vredom. Pacienti s astmou alebo alergickým ochorením by mali liek používať so zvýšenou opatrnosťou. Súčasne sa nemá podávať (či už lokálne alebo systémovo) iný liek, ktorý obsahuje diklofenak alebo iné NSAID. Pacienti by mali byť upozornení, že na zníženie rizika fotosenzitivity je potrebné vyhýbať sa priamemu a soláriovému slnečnému žiareniu. Liek obsahuje metylparabén a propylparabén, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie (aj oneskorené). Liek obsahuje propylénglykol, ktorý môže spôsobiť kožné podráždenie.  Skladovať pri teplote 15-25 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Náplasti a spreje na bolesť svalov, kĺbov a kostí
EAN kód:: 7680520220299
Značka:: Flector
ŠUKL kód:: C18516

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail