FertiDuo Deň 30 cps + FertiDuo Noc 30 cps, 1x1 set

Kód: 29610
8 hodnotení
Značka: Fertiduo
19,27 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
27.7.2024

Výživový doplnok vo forme mäkkých kapsúl; balenie obsahuje kapsuly na deň (zlatá kapsula) s vitamínmi C, E, B12, selénom, glutatiónom a kapsuly na noc (modrá kapsula) s koenzýmom Q10, zinkom, kyselinou listovou, astaxantínom. Bez obsau laktózy a gluténu. 

Balenie: 30 kapsúl deň + 30 kapsúl noc / 1set

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Selén prispieva k správnej spermatogenéze a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín C a Vitamín E je potrebný na ochranu buniek pred oxidačným stresom.
  • Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii.
  • Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavy a zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Použitie:

Užíva sa 1 kapsula FertiDuo Deň ráno a 1 kapsula FertiDuo Noc večer, pokiaľ lekár neodporučí inak.

Upozornenie: Doplnok výživy je určený dospelým mužom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnky výživy sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Informácia od dodávateľa *

Celkový zdravotný stav, životné prostredie, ako aj nesprávny životný štýl (vrátane stresu, nadváhy a nesprávnych stravovacích návykov) negatívne ovplyvňujú mužskú plodnosť.
Celkový počet a pohyblivosť spermií však môžu ovplyvňovať aj iné faktory, ako napríklad škodlivé látky v ovzduší, fajčenie, nesprávny životný štýl, či nezdravé stravovanie.
FertiDuo® je výživový doplnok vo forme mäkkých kapsúl; balenie obsahuje kapsuly na deň s vitamínmi C, E, B12, selénom, glutatiónom a kapsuly na noc s koenzýmom Q10, zinkom, kyselinou listovou, astaxantínom. Tieto vitamíny, minerály a antioxidanty sú užitočným doplnkom výživy pri jej nedostatku alebo zvýšenej potrebe.

- Selén je stopový prvok, ktorý prispieva k správnej spermatogenéze a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom;
- Vitamín C a Vitamín E je potrebný na ochranu buniek pred oxidačným stresom;
- Zinok je stopový prvok, ktorý je prítomný v malých množstvách v našom tele, prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii;
- Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavy a zohráva úlohu v procese delenia buniek;
-  Astaxantín je karotenoid vyskytujúci sa prirodzene v niektorých riasach, antioxidant schopný obmedziť javy spojené s oxidačným stresom s preukázanou schopnosťou pôsobiť proti príznakom ako je únava, pocit slabosti, podráždenosť a mierna úzkosť;
- Glutatión a koenzým Q10 sú látky schopné zvýšiť množstvo, pohyblivosť a morfológiu spermií.

FertiDuo® DEŇ ZLOŽENIE (zlatá kapsula)
Rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny; potravinárska želatína; vitamín C (kyselina L-askorbová); vitamín E (D-alfa tokoferol) v slnečnicovom oleji; stužovadlo: glycerol (E 422); glutatión; zahusťovadlo: mono- a diglyceridy mastných kyselín (E 471); vitamín B12 0,1 % (kyanokobalamín) získaný z kukuričných maltodextrínov; L-selenometionín; farbivá: oxid titaničitý (E 171), oxidy železa (E 172).

FertiDuo® NOC ZLOŽENIE (modrá kapsula)
Rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny; potravinárska želatína; koenzým Q10; stužovadlo: glycerol (E 422); zinkium-diglycinát; Alga (Haematococcus pluvialis Flotow, thallus) oleorezín s obsahom 10 % astaxantínu; zahusťovadlo: mono- a diglyceridy mastných kyselín (E 471); kyselina listová; farbivá: oxid titaničitý (E 171), oxidy železa (E 172), brilantná modrá FCF (E 133).

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
EAN kód:: 8033638955505
Značka:: Ibsa Slovakia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail