Durex Extra safe 12 ks

Kód: 7677
Akcia
1 hodnotenie
Značka: durex
10,51 € –8 %
Durex Extra safe 12 ks
10,51 € –8 % 9,66 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.2.2024

Trochu hrubšie ako naše štandardné kondómy pre stopercentnú istotu a komfort.

Balenie: 12 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti produktu:

Nominálna šírka 56 mm Priehľadné, extralubrikované a s rezervoárom Tvar Easy-On Dermatologicky testované 100 % elektronicky testované.

Kondómy anatomicky tvarované pre jednoduchšie nasadenie a omnoho lepší zážitok. kondóm je mechanická (bariérová) antikoncepčná metóda na ochranu pred otehotnením, AIDS a inými pohlavne prenosnými chorobami určený na jedno použitie.

Spôsob použitia:

Prezervatív nasaďte na stoporený penis. Prezervatív nasadzujte pred akýmkoľvek kontaktom medzi penisom a vaginálnou oblasťou. Opatrne odtrhnite jednu stranu balenia tak, aby ste pritom nepoškodili vložený prezervatív. Prezervatív opatrne vyberte. Vzduch uzavretý v prezervatíve môže spôsobiť jeho prasknutie. Stlačte preto koniec prezervatívu medzi palcom a ukazovákom a nasaďte prezervatív na stoporený penis tak, aby navinutie bolo na vonkajšej strane. Prezervatív jemne odviňte po celej dĺžke penisu, pričom stále pridržiavajte jeho konček. Presvedčte sa, či prezervatív zostáva celý čas nasadený. Ak dôjde k jeho stiahnutiu, je treba pre ďalšie pokračovanie styku použiť nový prezervatív. Penis vytiahnite hneď po vyvrcholení. Prezervatív pritom pevne pridŕžajte pri koreni penisu. Prezervatív stiahnite až po úplnom vytiahnutí penisu. Použitý prezervatív zabaľte do papierového obrúska a hygienicky ho odstráňte (nesplachujte ho do toalety).

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravotnícke pomôcky
EAN kód:: 5010232964600
Značka:: Durex
ŠUKL kód:: P73537

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail