Bioxtra Ústny gél 40 ml

Kód: 5239
2 hodnotenia
9,05 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
24.5.2024

Zdravotnícka pomôcka - ústny gél postykuje okamžitú úľavu pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky, xylitol.

Balenie: 40 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

bioXtra Ústny gél
Pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín.

Charakteristika:
Jedinečný prípravok, ktorý obsahuje zvlhčujúce prípravky, ktoré upokojujú a lubrikujú celé hodiny a zmierňuje príznaky a následky pocitu sucha v ústach.
Špeciálnee zloženie zabezpečuje príjemný pocit. Produktová rada bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II. a.

Indikácia:
Gél zabezpečí rýchlu úľavu pri suchých, podráždených a citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky, fluorid, xylitol. Jemne obohacuje prirodzenú tvorbu slín regulovaním mikroprostredia v ústach.

Spôsob použitia:
Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby nastriekajte dostatočné množstvo na ďasná, jazyk a pery. Produkt je praktický a pohodlný na každodenné použitie. Po použití treba trysku v prípade priameho kontaktu s povrchom úst opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Po použití zatvoriť uzáver.

Zvláštne upozornenie:
Ústny gél nemá žiaden vplyv na iné lieky. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame použitie pod dohľadom, aby  gél neprehĺtali. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na obale.

Podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 7 – 37 °C.

Objem
40 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail