Barny's Kolostrum s beta-glukánmi 30 kapsúl

Kód: 1852
Neohodnotené
Značka: Barny´s
12,47 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
29.2.2024

Barny's® Kolostrum s beta-glukánmi je kombinovaný výživový doplnok, ktorý obsahuje bovinné kolostrum, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému

Balenie: 30 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolostrum je výnimočné vďaka obsahu imunoglobulínov (IgG) ako aj svojím kvalitným pôvodom (otvorený ekologický chov kráv) a tiež tým, že sa získava z úplne prvého dojenia hneď po pôrode, teda v prvých hodinách, kedy je obsah nutričných látok maximálny, a ešte nedochádza k jeho postupnej degradácii a premene na mlieko. Preto je možné docieliť štandardizáciu na 30%-ný obsah IgG z celkovej hmotnosti kolostra. Iba pri tomto obsahu sa zaručuje aj obsah ďalších dôležitých zložiek z kolostra v správnom optimálnom pomere, pretože kolostrum účinkuje ako celok.

Použitie:

  • Deti od 3 rokov užívajú 1 kapsulu 1x denne.
  • Deti od 6 rokov 1 kapsulu 2x denne.
  • Dospelí užívajú 1 kapsulu 3x za deň, najlepšie nalačno.

Upozornenie: 

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia je potrebné sa poradiť s ošetrujúcim lekárom.  Nevhodné pre osoby s intoleranciou na laktózu a s alergiou na bielkovinu kravského mlieka. Obsahuje laktózu a mliečne bielkoviny. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Je potrebné dbať na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Skladovať v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Betaglukány a kolostrum
EAN :: 621629902607
Značka :: Barny's

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail