Akutol Hydrogel spray 75 g

Kód: 5212
1 hodnotenie
11,99 €
Na sklade
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Zdravotnícka pomôcka akutol Hydrogél je koloidný gél bez parabénov. Prostriedok je určený pre domácu i profesionálnu starostlivosť

Balenie: 75 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Bercové vredy - vredy predkolenia môžu mať nespočetne veľa príčin, ale v každom prípade ide o problém, ktorý je dlhodobý a len tak sa ho nezbavíte. Rozhodne sa nepokúšajte bojovať s vredmi samy a vyhľadajte lekársku pomoc, inak hrozia nepríjemné komplikácie. Najčastejšími príčinami sú poruchy prúdenia krvi, žilová nedostatočnosť aj nesprávna funkcia chlopní, riziko zvyšuje aj genetická dispozícia. Extrémne dôležitá je včasná diagnostika, ktorá umožní rýchle začatie liečby a tým aj miernejšie následky. Bercové vredy sa ošetrujú lokálne, ale potrebná je aj celková liečba postihnutého. Z rany sa musí odsávať odumreté tkanivo, tekutiny a nečistoty, v druhej fáze treba podporiť hojenie rany, teda vytváranie nového tkaniva a zaceľovanie rany. Liečba sa dá podporiť prekrvovaním nôh masážou a použitím studenej vody, dostatočným pitným režimov a správnym výberom podkolienok aj obuvi.

Vlastnosti:

  • popáleniny, slnečné popáleniny
  • odreté kože
  • dekubity (preležaniny) a vredy predkolenia
  • rýchla regenerácia poranenia

Prípravok neobsahuje parabény.

Použitie: 

Aplikuje sa nastriekaním na postihnuté miesto a nechá sa pôsobiť. Hydrogélový prípravok sa aplikuje podľa potreby, napomáha urýchľovať hojenie rán.

Upozornenie:

Nádobka je pod tlakom, nevystavovať slnečnému žiareniu a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdnenú nádobku neprepichujte a nevhadzujte do ohňa. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekubity, dezinfekcia kože
EAN kód:: 8594013702430
Značka:: Akutol
ŠUKL kód:: P89035

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Subscribe

* indicates required
E-mail