Vitajte v internetovej lekárni iliek.sk - pôvodne ilieky.com

BRAUN ActivScan ™ 9 BUA7200 ramenný tlakomer s bluetooth

Kód: 29511
Akcia Výpredaj
Neohodnotené
101,15 € –12 %
29511 braun bua7200 tlakomer ilieky
101,15 € –12 % 89,09 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
5.4.2023

Nový monitor krvného tlaku, ktorý vám pomôže pohodlne a intuitívne merať krvný tlak. Pomocou programu BUA7200 budete sledovať výsledky meraní na grafoch dynamického používateľského rozhrania s farebným displejom. Obrazovka ActivScan ™ 9 zobrazuje všetky údaje o krvnom tlaku ľahko pomocou diagramov a grafiky. Všetko, čo potrebujete, je pár kliknutí, aby ste v priebehu času získali úplnejší obraz o zdraví vášho srdca.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sledovanie výsledkov merania pomocou grafu.
Nový monitor krvného tlaku, ktorý vám pomôže pohodlne a intuitívne merať krvný tlak. Pomocou programu BUA7200 budete sledovať výsledky meraní na grafoch dynamického používateľského rozhrania s farebným displejom. Obrazovka ActivScan ™ 9 zobrazuje všetky údaje o krvnom tlaku ľahko pomocou diagramov a grafiky.

 
Intuitívne ovládanie a údaje o vašom životnom štýle.
Všetko, čo potrebujete, je pár kliknutí, aby ste v priebehu času získali úplnejší obraz o zdraví vášho srdca. Prístup k vašim údajom môžete získať kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete tiež zadať údaje o vašom životnom štýle, aby ste získali úplný obraz o vašom zdraví a aktivite. Váš krvný tlak môžete sledovať jedným stlačením tlačidla a zistiť, ako sa mení počas dňa, týždňa alebo mesiaca. Chcete sa pozrieť na priemer z minulého týždňa? Žiadny problém. Chcete ho porovnať s predchádzajúcim mesiacom? Nemôže to byť jednoduchšie! Na obrazovke zariadenia ActivScan ™ 9 sú zobrazené animácie, ktoré pomáhajú udržiavať správnu pozíciu a správne umiestnenie manžety.

 
Inovatívna ľahko použiteľná manžeta.
Manžeta s nafukovacou technológiou Soft Inflation. Jednoduchá obsluha pomocou navigačného kolieska a jemných dotykových tlačidiel. Prístup k údajom a zdieľaniu údajov (napr. Doktor) kedykoľvek cez aplikáciu Braun. Veľkosť manžety: 22 - 42 cm.
 
Funkcie:
-automatické vypnutie
-čas a dátum merania
-ESH klinická presnosť, F3
-IHB - nepravidelný srdcový tep
-farebná škála výsledkov meraní
-kontrola úrovne nabitia batérie
-kontrola správnej polohy manžety

Dodatočné parametre

Kategória: Tlakomery
EAN kód:: 4022167272003
Značka:: Braun

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: